Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 18 évesen iskolai ünnepélyen...

18 évesen iskolai ünnepélyen sok ha szempillaspirált és piros rúzst használok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 21. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nem. Én 18 évesen alapozót, púdert, szemhéjtust, szempillaspirált tuti haszsnáltam már, de lehet, hogy rúzst is.
2021. okt. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem rúzsozok, mert utálom, ha véletlen megérzem az ízét, kajával lejön, stb, de én ennél hétköznap is sokkal feltűnőbben sminkelek.

Ilyenek, hogy szemöldök ceruza, feltűnő(valami bordós többnyire) szemhéjpúder, highlighter, pirosító, tus, szempillaspirál. :D

Hozzám képest nem sok


19l

2021. okt. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Pirítós? 😀
2021. okt. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan használhatod
2021. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egyaltalan nem
2021. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, gimiben végzősként nem hiszem hogy ezért szólnak már nagykorú vagy nem 12 éves kislány, nem tilthatják meg.

Ha erős a száj legyen visszafogott a szem.

Amugy én is 18 vagyok és sokkal több terméket használok, bár én hobiból is sminkelek :D

2021. okt. 25. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!