Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez mennyire normális füllyukas...

Ez mennyire normális füllyukasztás után?

Figyelt kérdés
28.-án szúrattam második lyukat a fülembe és azóta mindkettő lyuk be van ragadva (nem fáj ha hozzá érek nincs égő/meleg érzés sem/nem büdösödött be nem gennyezik/vérzik) talán egy picit piros de az nem feltűnő. Kezdetben szalicilsavas oldattal kenegettem most meg megvettem a krémet amit akkor ajánlottak. Mit kéne csinálnom/ez normális?

2021. okt. 31. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
14%
Szalicilsav az hámlasztó hatású nemkéne ezzel kenegetni! Én anno amikor lyukasztottam a Claire's be akkor ott lehet kapni fülkezelő oldatot, és amugy is meglehet vásárolni. Azt vedd meg, esetleg termál víz patikában, ja és a fülbevalót körbe körbe kell mozgatni hogy ne forrjon be és hártyák se képődjenek. És szalicil savas cuccot eleve nem is tudom ki tanácsolta, azzal a bőrt hámlasszuk.
2021. nov. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!