Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 4 napja szúrták a fülemet, a...

4 napja szúrták a fülemet, a piercinges nem lőtte, hanem szúrta, mert porcos terület.3-mat lyukat csinaltattam, mindkét fülembe. Normális a fájdalom?

Figyelt kérdés
A jobb oldali fulemben fokent, a felso elegge faj, mintha be lenne gyulladva, de lehet, hogy ez normalis nem tudom!? 70%-os alkohollal kezelem, ezt mondta a szakember aki a fulemet szurta. Viszont olvastam, hogy jobb lenne inkabb betadinnal kenegetni? Mennyire es meddig normalis hogy faj es luktet a fulem egy-egy reszen!? (Elegge faj...) Fekudni egyaltalan nem tudok rajta. Koszonom a valaszokat!

2018. aug. 26. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ha már olyan KÚL gyerek vagy, hogy rögtön három lyukat is csináltattál a porcba akkor legalább akkor legalább ne panaszkodj.
2018. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hogy fáj!
2018. aug. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális a fájdalom,főleg három lyuk esetén.

Én kettőt lövettem a cimpámba,mindkét oldalra,de egy hónappal utána is volt hogy belesajgott egyik másik lyuk.

Viszont a 70%os alkohol nagyon szárít,én az octeniseptet ajánlom inkabb. Minden piercingem azzal gyógyult (orr,köldök,fül) és nem volt baj.

2018. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Legutolso valaszolo, koszonom szepen! Kiprobalom. Azota mar jobb a helyzet.
2018. aug. 31. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!