Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tanácsok, vélemények, tapaszta...

Tanácsok, vélemények, tapasztalatok első piercing szúrás előtt?

Figyelt kérdés

Nyelv piercinget szeretnék, és érdekelnének a tapasztalatok, megéri, esetleg negatívumai is hogy mivel kell számolnom a későbbiekben?

Valamint industrial, és a mellbimbó piercingek is érdekelnének. (20 L)


Válaszokat előre is köszönöm! :)



2021. nov. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen egyél szúrás előtt és bármennyire is nehéz próbálj nyugodt lenni.

Elég hosszú lesz a gyógyulási időszak és folyamatosan kezelned kell majd a jövőben teljes gyógyulásig. Az első pár napban(vagy héten) nagyon kevés dolgot lehet enni ha jól tudom. A piercer majd úgyis el fog mindent mondani részletesen.

Remélem segítettem valamit és Sok sikert kívánok majd a gyógyulással💜

2021. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyelv piercing roncsolhatja a fogakat/ínyt, szóval vigyázni kell vele. (Azt viszont nem tudom mitől függ, hogy valóban roncsolja-e őket vagy sem. Gondolom a szúrás irányától/anatomiától?)


Mellbimbó piercinget én nagyon ajánlom, imádom az enyémeket:) negatívumot nem is tudok róluk mondani, max csak azt hogy rohadtul fáj amikor szúrják/gyógyul/megrántod. Ezen kívül nekem tényleg csak örömet okoz.

2021. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyelv piercingél főleg az elején amíg hosszabb szárú ékszer van tényleg vigyázz a fogaidra mert az acéllal nincsenek jóban.

Mellbimbó piercingről annyit hogy fáj mint a fene, ezt elismerem. Sokan szeretik, én nagyon akartam szeretni de nekem sosem gyógyultak be rendesen bármivel kezeltem őket és elkezdtek szép lassan kilökődni amíg már alig volt szövet előttük szóval elengedtem a dolgot, lehet anatómia mert nekem pl elég picik a mellbimbóim és "alaphelyzetben) majdnem teljesen egybesimulnak a környező bőrrel.

Industrialom is van, őt imádom viszont ha nem elég mély a fülporcod nem marad meg, az alsó felét 2x kellett újra szúrni mert elkezdett kilökődni a porcból, most az új helyén (feljebb) eddig úgy néz ki már elég porc van fölötte hogy ne akarjon vándorolgatni. Szerintem nem fáj jobban mint simán egy helix, annyi hogy ugye össze van kötve a két ékszer szóval ha az egyiket véletlenül megrántod a másik is kap belőle.

2021. nov. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvpiercinget meg se fogod érezni, viszont szúrás után fel fog dagadni, enni csak óvatosan, és pépeset, pudingot, főzeléket tudsz majd, nekem ez 3 napig tartott, míg lement a duzzanat. A mell és az industrial szúrása fájdalmas, viszont a mell legalább gyorsan, pár hét alatt gyógyul. Az industrial, mivel porcos ékszer, eléggé szenvedős pár hónapig, de akár 1 évig is. ( nekem addig gyógyult. ) Ajánlom az Octenisept spray beszerzését, ( nyelvre pedig szájvíz, phlogosol) azzal hatékonyan tudod kezelni őket.
2021. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
29%
Ja, és tejtermékeket nyelvpiercing szúrás után az esetleges bacik miatt nem ajánlják, de mondjuk én ezt nem tartottam be, semmi bajom se lett.
2021. nov. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!