Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/nők szoktatok ékszereke...

Lányok/nők szoktatok ékszereket hordani?

Figyelt kérdés
Jeggyűrű most nem számít.

2021. nov. 16. 12:26
A kérdező szavazást indított:
nem szoktam
szoktam, de csak alkalmanként
rendszeresen hordok, de visszafogottabb stílusban
szeretek feltűnőbb ékszereket is hordani
46 szavazat
 1/9 anonim válasza:
100%
Bizsu karkötők, de szeretem őket.
2021. nov. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

18 születésnapomra kaptam egy nagyon kedves barátomról egy ezüst medált. A nyakláncrészét már lekellet cserélnem, mert kissé elszíneződött az ezüst, de a kis medál még mindig nagyon szép és jó állapotban van.


Azóta eltelt 11 év és mindennap hordom a nyakláncot. Egyszer beleejtettem a lefolyóba, de szerencsére sikerült kihalásznunk a lefolyócsőből. Nagyon szomorú lettem volna, ha elveszik.... A másik ékszer a jegygyűrűm. Mást nem hordok.

2021. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Arany fülbevaló és arany gyűrű minden nap.

Nem hordhatok mást, mert minden mástól begyullad a fülem.

Van egy arany nyakláncom is egy nagyon szép medállal. Azt csak nyáron hordom, amikor látszik is. Most feleslegesnek tartom a pulóver, kabát, sál alá.

2021. nov. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is arany ékszereket hordok.
2021. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiatalabb koromban bizsut hordtam, most már inkább a minőségre megyek. Legyen kevesebb ékszerem, de arany, gyöngy.
2021. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arany fülbevaló, nemesfém karkötő(k), de igazából szinte mindenféle karkötő tetszik + egy köldök piercing.
2021. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Füllbevalót hétköznap is, karkötő meg nyakláncot néha csak.
2021. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Régóta nem, de kéznél tartom a gyűjteményemet, ha esetleg újra kedvet kapnék hozzájuk. Van néhány maréknyi vicces/cuki ezüst fülbevalóm, jópár gyűrűm, és vagy egy kilónyi vegyes láncom (ezüst és saját készítésű acél). A minimalista stílust pártolom, nem nekem valóak a túlméretezett, extrán csillogós ékszerek. Tavaszonta miniatűr virágcserép lóg a fülemben, benne frissen szedett nefelejccsel.
2021. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
100%
Karkötőn kívül mindent.
2021. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!