Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb BB krém /...

Melyik a legjobb BB krém / alapozó ami nem fénylik át 2-3 óra alatt?

Figyelt kérdés

Keresem álmaim BB krémét ami tényleg tartós, és nem nézek ki 2-3 óra után úgy mintha leöntöttek volna egy vödör zsírral.:)


Alapozókból még nem találtam sajnos ilyet, még a 100% mattnak és tartósnak ígért drágább termékek is maximum 4 órán át bírták átfényesedés nélkül. Újrapúderezés után még fél-fél órákat tudok ráhúzni, hogy ne tocsogjon megint az arcom.



2021. nov. 18. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

BB krémből nekem a Garnierek jöttek be.


Alapozóból pedig Catrice, nem tudom ezeket próbáltad-e már.

2021. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Alapozoból L'Oreal infelitible az ami a kedvencem lett, és még nem győzött meg egyik más alapozó se amit eddig próbálltam.😍
2021. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
BB krémben nekem is a Garnier a kedvenc, egésznap kitart és mióta változtattak egy összetevőjén a szemem se csípi.
2021. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !:)
2021. nov. 18. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!