Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminklemosó kendőt érdemes...

Sminklemosó kendőt érdemes akkor is használni, ha nem sminkelek?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, egyik barátnőm ajánlotta, mert szépen letisztítja a bőrt.


Hidratálni szoktam, meg használok Labello-t az ajkaimra.


Érdemes lenne hidratálás előtt sima víz helyett sminklemosóval megtisztítani az arcom?



2021. dec. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használj rendes arctisztítót, kb minden szempontból jobb. Alaposabban tisztít, olcsóbban jön ki, környezetbarátabb. A sminklemosó kendő mellett csak az szól, hogy gyorsabb használni, de a másik is kb 1-2 perc, szóval szerintem nem éri meg a kendő.
2021. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
+1 az arctisztítóra reggel és este, javaslom a barátnődnek is. CeraVe például, gyógyszertárban lehet kapni. A teleparfümözött drogériás kendőket meg lemosókat ne használd inkább.
2021. dec. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem használsz akkor inkább arctisztítót?

A sminklemosó kendő az kb. ilyen "vésztartalék-megoldás", én pl. ottalvós házibuliba szoktam vinni magammal, mert oda nem viszem az összes lemosómat és kencémet, arra pont jó hogy előkapom a táskámból és letörlöm az arcom, hogy ne sminkben ájuljak be az ágyba. De amúgy nem érzem olyan tisztának utána az arcom, reggel hazaérkezéskor mindenképp kell az alapos mosás.

2021. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kendő ilyen dörzsölő hatású, egyedül max az ajkamra használnék egy olyan kendőt, de bőrre ne csak felsérti felesleges dörzsölés akkor vegyél már egy bőrtipusodnak megfelelő víz alapú lemosót.

Cerave, geek and georgeus jelly joker lemosoja is teljesen jó hála istennek már lehet kapni az utóbitt drogériában is, bár nekem a cerave jobban bevállt az patika.

2021. dec. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!