Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tetszik neked a piercing...

Hol tetszik neked a piercing és hol nem? Neked milyen van/milyet szeretnél?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fülpiercingek tetszenek, főleg ha nem csak egy van belőlük (pl. több lobe és helix egy fülben). Jelenleg csak a "hagyományos" első lyuk van szúrva, de tervezek többet a jövőben.


A szájban lévő vagy a körüli, szemöldök és bridge piercingek viszont egyáltalán nem tetszenek, nem az én világom.

2021. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem semmilyen.Volt barátnőmnél viszont szexinek találtam a köldökében,de a nyelvében már zavart.
2021. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem sehol és senkin nem tetszik a piercing, én visszataszítónak találom.
2021. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem szeretnék, de amúgy fülben tetszik legjobban. Legkevésbé meg a száj fölött lévő pötty tetszik (bocs, a rendes nevét nem tudom), az szerintem elég furán néz ki. Ez a fajta orrban se igazán jön be. Ha a stílusához passzol az illetőnek, akkor az a karika fajta is tud jól kinézni akár az alsó ajaknál, akár orrban, akár szemöldöknél. Köldöknél nekem semleges, más tipikusabb hely meg nem jut most eszembe.
2021. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a fülemben van, illetve a köldökömben.


Volt már septumom, ez tetszik, de nem gyógyult be, viszont nekem annyira fájt, hogy soha többet.:D

Volt az orromba is oldalt, az annyira nem tetszett + elég tömeg lett már.

Illetve volt már mosoly piercingem is, az ínyfékembe, ez kiszakadt 😂


Ami még tetszik és talán egyszer az a medusa piercing :)

2021. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik tud tetszeni, ha az illetőnek, aki viseli illik a stílusához, csak vannak olyanok, amiket magamnak nem csináltatnék ilyen vagy olyan okból.


Nekem a füleimben van jópár, illetve egy septumom van, mert azt könnyű elrejteni - a munkahelyem miatt kell. Emiatt több piercingem az arcomon nincs, pedig nagyon szeretnék még egy nostrilt és egy medusát is.

2021. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

A köldökömben volt anno, de az is csak tizenéveseknek jó szerintem.

A többi nem tetszik

2021. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem jelenleg van két nostril, egy septum, egy medusa, egy helix, meg 5-5 lobe és egy tragus.


Amin gondolkozom, az a mellbimbó, a bridge, egy dermal a szemem alá oldalt, és esetleg egy köldök, de nem tudom melyikhez van megfelelő anatómiám.


Ami nem tetszik, az a szemöldök, az ilyen random helyen, pl nagyon vagy karon lévő surface piercingek, a smiley (nagyon káros a fogaknak), nyelvpiercingek, pláne a snake eye (nem gyógyul jól), és a cheek liercing.

2021. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A nyelvembe szeretnék de eddig nem mertem megcsináltatni
2021. dec. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Mim van? Összesen: 6 helix, 1 flat, 1 conch, 1 rook, 1 tragus, 6 lobe (ebből kettő 20mm-re, egy 4mm-re, egy pedig 3mm-re tágítva, 1 microdermal, 1 septum, 6 nostril, két bimbi, és 5 intim. Ami már nincs meg: industrial, másik tragus, 4 mid-lobe/helix, 2 forward helix, side labret, smile, nyelvfék, két nyelv, sima alsó ajak, köldök, két szemöldök és két másik dermal.

Milyet szeretnék? Vertical lip, még pár füllyuk, még pár intim és két surface-bar. Aztán majd ahogy alakul. Nekem ilyen a stílusom. Ettől függetlenül sok olyan embert látok, aki olyan piercinget visel, ami neki nem áll jól, vagy ha még jól is állna, amilyen ékszer van benne, az nem jó. (túl nagy, túl hosszú, nem odaillő színű...stb)

Csak divatból ne csináltasson senki... annak úgyis megbánás a vége.

2021. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!