Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pár napos orrpiercinget ki...

Pár napos orrpiercinget ki lehet cserélni?

Figyelt kérdés
Most szúrattam az orromba egy karikát oldalra, viszont az ezüst nekem jobban tetszene a sima fémnél ami épp az orromban van. Ha kiveszem a fémet és átrakom az ezüstöt az vajon problémás egy pár napos szúrásnál?

2021. dec. 14. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
1 hónap után lehet cserélni. Addig nem dől össze a világ ha nem cseréld ki
2021. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlag piercing kb 3 HÓNAP alatt gyógyul.

Igen, az a tűpont kívül amit látsz, az nem tűnik frissnek, de ha belegondolsz, a legnagyobb felület amit trauma ért, a testen belül van...


Ennek kell idő, mert nem.igazán éri oxigén se, és ha bemegy valami szennyeződés, kitisztítani macerás.


Szóval én várnék Márciusig, haxsak nincs vele baj. Általában ilyenkor kell kisebbre venni, mert már lement a duzzadás, és kisebb ékszer is elfér.


Ez előtt max akkor piszkálnám, ha a az ékszer irritációt okoz, szorul, vagy ha magától kiesett. Ezt mindenképp steril!!!!!, belső menetes ékszerrel, kesztyűben, szakember végezze, mert otthon csak meg fogod tépni.


Minél többet piszkálod, annál nagyobb esélye, hogy beviszel valami szennyeződést, vagy felsérted belül.

2021. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!