Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet, hogy a notinonál...

Hogy lehet, hogy a notinonál minden sokkal olcsóbb, mint douglasban vagy müllerben?

Figyelt kérdés

Gyors példa, hugo boss 30ml edt 23ezer müllerben, elmentem az allenál lévő notino üzletbe ( tehát nem egy webshop, panel 10. emeletén tárolt berendelt parfümökkel, áfa nélkül) és levettem a polcról egy 50ml-s parfümöt 12.900-ért...


Müllernél még megértem, hogy rengeteg mást is árulnak, de a douglas ugyan úgy erre szakosodott parfüméria.



2021. dec. 18. 08:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Eltérő üzletpolitika.
2021. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Román cég. Romániában adózik.
2021. dec. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2021. dec. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Konkrétan a Douglasos felvizezett tester tartósabb volt rajtam, mint a Notinoról rendelt "eredeti" parfüm.

Nem véletlen, hogy első nyikkre cserélnek/visszafizetnek mindent még akkor is, ha bontott a termék...

2021. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

például emagon, alzán is hasonló áron vannak, mint notinon.. akkor azok is mind hamisítványok lennének ezek szerint?


Én már rendeltem onnan, és mindegyik jónak bizonyult.


Tudnátok írni konkrét parfümöket, hogy mik voltak ezek?


Illetve mennyi idő telt el a douglas-os és notinos vásárlás között, mert a gyártók is módosítják ám a parfümöket elég gyakran.

2021. dec. 19. 08:24
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

"Konkrétan a Douglasos felvizezett tester"


Honnan veszed, hogy felvizezett tester? Nem pont az lenne az erdeke a gyartonak, hogy esetleg a tester, amibol par fujast hasznal egy ember, minel meggyozobb legyen?

2021. dec. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

A Notino eredetit árul. Én eddig csak onnan rendeltem, mindig eredetit kaptam, batch kód alapján leellenőriztem mindig. A nagy parfümösök is sokan onnan rendelnek, ők se panaszkodnak. A Notinonak nincsenek fizikai üzletei, így nem kell bérleti költséget fizetni stb.


Negatívumként azt tudnám felhozni csak, hogy van, amikor több éves parfümöt hoznak ki, mert ott áll a raktárban valszeg, viszont ilyen is csak egyszer fordult velem elő, hogy batch kód alapján leellenőriztem és a parfüm 5 éves volt, de nem volt amúgy semmi baja, ha nem bontod fel, és normálisan tárolják, akkor évekig is eláll. Felbontás után nem jó 2-3 évnél tovább tárolni.

2021. dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez így igaz, de van fizikai üzlete, kettő is
2021. dec. 19. 13:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Két fizikai üzlet sokkal kevesebbe kerül mint városonként 1-2, megspórolják a bérleti díjat, egy rakás eladó munkabérét, a termékek sok üzletbe való fuvarozását, ez is valószínű segít lent tartani az árakat.
2021. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!