Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, akik szeretik az...

Lányok, akik szeretik az ékszereket: vannak visszatérő szimbólumok, motívumok a különböző darabjaitok között?

Figyelt kérdés

Elég masszív ékszerkollekcióm gyűlt össze az elmúlt 1-2 év alatt, és mindet kihasználom, mindegyiket viselem.

Alkalomhoz, a ruháimhoz, a hangulatomhoz válogatom össze őket, szóval mindegyiknek megvan a maga funkciója, egyik sem porfogó.


Megfigyeltem, hogy vannak bizonyos szimbólumok, amik gyakrabban tűnnek fel, amelyekből többet is vásároltam.

Nálam ilyenek a keresztek és az égi motívumok (csillagok, Nap, Hold), illetve ide sorolnám még a denevéreket és a hollókat.


De tudom, hogy van, aki pl. a szíves vagy az álomfogós ékszereket kedveli.


Számotokra ezek a szimbólumok mit jelentenek? Vagy szerintetek miért állnak közel hozzátok?



2021. dec. 19. 21:50
 1/2 Metionin ***** válasza:
79%
Nekem különböző okkult szimbólumok (sigilek, pentagram), hold, macska, kígyó és ásványok. Denevéres és hollós is van de csak 1-1 :D Közel állnak hozzám, mert vagy alkalmakhoz vagy olvasmány/zene élményekhez vagy hasonlókhoz kötődnek, amik fontosak nekem.
2021. dec. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Életfa 😊❤️
2022. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!