Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érzékeny szemre van jó szempil...

Érzékeny szemre van jó szempillaspirál? Ami hosszítja a szempillákat,nem ragadnak össze stb.

Figyelt kérdés
2021. dec. 20. 16:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Hosszabbítja*
2021. dec. 20. 16:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilia Limitless Lash pont olyan, amit keresel. :) Itthon nem kapható, én a Sephorából vettem, de az Ilia oldaláról tudsz rendelni.
2021. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Allergias is vagy konkretan valamire, vagy csak nagyon erzekeny a szemed?

Mert nekem tenyleg nagyon erzekeny, mindentol konnyezek, de tudtommal nem vagyok allergias, szoval nehogy bajt csinaljak ezzel az ajanlassal :D

En most jelenleg maybelline the falsies lash lift nevu szemspiraljat hasznalom es nem okozott gondot erdekes modon, pedig tudtommal nem hipoallergen. Lila kupakja van, de ezust szinu es nem a vizallo fajta.

2021. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!