Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspirál roncsolja a...

A szempillaspirál roncsolja a szempillákat?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, nemrég elkezdtem magam szempillaspirálozni...eddig hosszú , dús pilláim voltak de miután elkezdtem azóta mintha ritkult volna...szóval roncsolhatja a pilláimat a szempillaspirál? (Avon-markt)

2017. szept. 16. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Allitolag töri,illetve a lemosasnak is megvan a technikaja.
2017. szept. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem kéne neki. Max lemosáskor tudod tönkretenni őket. Amúgy azért tűnik ritkábbnak, mert megszoktad, hogy spirállal hogy néz ki, és mikor leszeded utána nyilván fura, hogy kisebb meg kevésbé dús.
2017. szept. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

arról nem a spirálozás tehet, hanem hogy rossz minőségű avonost használsz.

1000 forintért már kapsz miss sporty 3D nevű spirál (sárga csomagolás) 5 éve használom és inkább nőtt a szempillám.

Az avontól viszont kihullott fele (előtte azt használtam)

23/N

2017. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyébként van már csomó spirál, amiben növesztő hatóanyagok vannak, tehát ápolja is a szempillákat, nem csak látszatra dúsít.
2017. szept. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!:)
2017. szept. 18. 16:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem erdekelne hogy melyik az a szempillaspiral amiben vannak ilyen novekedest serkento cuccok?
2017. szept. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!