Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek, ha férfi létemre...

Szerintetek, ha férfi létemre érdekelne a körmös szakma akkor érdemes belevágnom?

Figyelt kérdés
Ti mennyire itélnétek el egy srácot azért mert körmös?

2021. dec. 20. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

simán vágj bele, ha érdekel


olyan extra körmöket csinálnak férfi körmösök/oktatók, hogy csak ámulok és bámulok


szerintem az a lényeg, hogy szeresd, amit csinálsz

inkább lennék egy férfi körmös párja, aki imádja a munkáját, mint egy asztalosé, aki gyűlöli és minden nap kedvetlenül jön haza emiatt a munkából


szóval hajrá, kezdd el ;)

2021. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el! Én szorítok neked :)
2021. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele. Ha ügyes vagy biztos rengeteg kuncsaftod lesz.
2021. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vágj bele. Valószínűleg lesznek emberek akik megszólnak, de a lakosság nagy része, (főleg a fiatalok) szerencsére normálisabbak.
2021. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már voltam férfi manikűrösnél,kínai volt,Pesten,szépen megcsinàlta a körmöm,nekem szimpi volt
2021. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem alapból egy buta dolog ez a szakma, semmi értelme műkörmöket csináltatni, egy nő legyen természetes szépség, ne kelljen már ilyen mű dolgokat elviseljen hogy szépnek érezze magát. Aztán meg pláne ha egy férfi szeretné ezt a szakmát, ah szerintem gáz :/
2021. dec. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van férfi kozmetikus ismerősöm (és nem meleg)
2021. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha életemben nem láttam még férfi körmöst szóval kicsit furán néznék ha mennék időpontra és egy pasi ülne az asztal másik felén (nem ítélkezően csak ilyen "na várjunk, mi?") de én azt mondom vágj bele, a vendégeidet az fogja érdekelni hogy milyen munkát végzel, aki meg csak azért nem megy egy alapból jó körmöshöz mert nem nő, azzal úgysem vesztes sokat.
2021. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha érdekel,akkor vágj bele.Nekem olyan,mint a férfi egészségügyi asszisztens,ritka,de attól még csinálhatja jól a munkáját.Szóval nem gáz:)
2021. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vágj bele, ha érdekel! Én szorítok neked és örülök, hogy vannak hozzád hasonló férfiak. :)


A 6-osnak meg üzenném! Hiába szeretnék természetes lenni, ha a "gyári" körmöm gagyi! Gyenge, ketté válik, könnyen hajlik és beszakad, akár húsig. Nagyon fájdalmas volt, de a műköröm megoldás lett rá. Tény, nincsenek karmaim! Hiába szedtem rá bármit is, nem igazán segített semmi...

2022. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!