Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek az elfertőzött...

Mit tegyek az elfertőzött fülpiercingemmel? Help

Figyelt kérdés

Akiknek van hasonlóval tapasztalata, kérem írja le, hogyan kezelte. 1 %-os szesszel fújogatom, ezt írták fel rá. A tragus pontban van a piercing, nem olyan súlyos még, gondolom, mert nem sebes, csak maga a szúrás helye picit. De körülötte piros, és nagyon meg van duzzadva. De gondolom hogy az sem használt neki, hogy még csak másfél hetes, de pár napig elfelejtettem forgatni, és picit beleszáradt.

Ma kivettem nagynehezen hogy jobban megtisztítsam a fülem meg az ékszert is

Kell még valami mással is kenegetni azon a fertőtlenítőn kívül? És a gömb vissza fog húzódni?


Kérek mindenkit, hogy ne szólogassanak be, így is meg vagyok ijedve.



2021. dec. 30. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Patika, vegyél hidrogénperoxidot! És mutasd meg nekik a füled!
2021. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az tényleg jól fertőtlenít, de a piercing-esem szerint az a legrosszabb, amit rátehetek, mert az valamilyen reakcióba lép a fülbevalóval. Vagy ilyesmi... Ezért írt ki rá levomicetint 😐
2021. dec. 30. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

2.-ra.


Reakcióba a fülbevalóval??? A pirszingesed idióta!!!

Vagy...nem orvosi acélt használ, hanem nikkelezett, kínai fost.

2021. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Fertőtlenicsd
2021. dec. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Friss piercinget nem forgatunk, és nem is vesszük ki, amíg teljesen be nem gyógyult.


Octanisepttel kezeld, gyógyszertárakban kapható.


Ha nem javul, menj el egy piercingeshez (lehetőleg ne ahhoz, aki szúratott, mert úgy látom, nem adott túl jó tanácsokat), és kérd ki a véleményét.

2021. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!