Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valószínűleg vadhús nőtt a...

Valószínűleg vadhús nőtt a fülpiercingem mögé, mi q teendő?

Figyelt kérdés
Július közepén szúrattam a fülporcomba egy piercinget és most kinőtt rajta szerintem vadhús. Fehér púp ami picit kemény. Nem tudom hogy ez visszatér-e még vagy ha most elmúlik akkor már nem. Nagyon vigyáztam rá és még kezeltem is. Nem szeretném beforraszani ezt a lyukat, de ugye el fog múlni? Előre is köszi. ( ja és még valami: mit használjak rá? Lehetőleg olyano irjanak akiknek már bevállt vagy ismerősnek )

2016. okt. 25. 19:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibák miatt.
2016. okt. 25. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Használj betadint naponta többször+ kamilla teázd ha ezek nem válnak be menj vissza ahoz aki szurta és kérdezd meg tőle

Én agusztusba szurattam a fülembe és már be is gyógyult :)

2016. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Patikában tudsz venni hidrogén-peroxid oldatot, azzal kezeld naponta 4-5 alkalommal 2-3 héten át. Leszárítja.

Ha esetleg ékszert csertél volna, vagy cserélsz, akkor előtte alaposan fertőtlenítsd le az ékszert.

Ha 3 hét után sem tapasztalsz változást, akkor menj célszerű visszamenni a testékszerezőhöz, aki csinálta. (Ő is ezt, vagy tetránt fog max ajánlani, de tetrán egy kenőcs, ami nem szerencsés kombó egy testékszernél. Viszont a vadhúst le is lehet vágatni, ha úgy áll.)

2016. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek.:) Mint kiderült egy pattanás nőtt oda. ( nem tudom hogy ennek örüljek-e vagy nem ) még nem sikerült elintéznem teljesen.
2016. okt. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!