Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó vagy fedőlakk? Vagy...

Alapozó vagy fedőlakk? Vagy mindkettő?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a fontosabb egy szép természetes köröm elkészítéséhez? Sima lakkozáshoz.

Köszi!


2022. jan. 12. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

van olyan lakk, ami alapozó és fedő is egyben. ha tartósságra mész, akkor mindenképp javasolt mindkettő használata. az alapozó azért fontos, hogy ha pl. piros vagy sötétebb lakkot használsz, ne fogja meg a saját körmödet +tartósságot is ad. a fedő meg a színt védi, szebb lesz a fénye, tartósabb lesz.


[link]

2022. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nude vagy világos rózsaszín lenne.
2022. jan. 12. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én olyan színre amit kétszer kell felkenni nem javaslom alulra és felülre mert 4 réteg sok és lepattog. Vagy csak alulra, vagy csak felülre, vagy a színt magát 1 rétegben.

Leteszteltem. De ha bizonytalan vagy teszteld le te is. Tegyél 2 körmödre ilyet, a másik 2-re olyat és így tovább. Nem feltűnő színnél nem lesz feltűnő, meglátod 2-3-4 nap után melyik jön le hamarabb.

Kinézetre pedig a túl fényes kinézet nem tűnik természetesnek egyáltalán, lehet hogy nem is fog tetszeni ha felülre rakod.

2022. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, a vastagságra én is gondoltam. Kipróbálgatom :)
2022. jan. 12. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!