Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az állítólagos áttetsző...

Az állítólagos áttetsző fedőlakk miért lila természetesen fényben?

Figyelt kérdés
Már az üvegben láttam bizonyos szögből, hogy van lila árnyalata, de azt hittem az üveg miatt. Felkentem a körömre, nem is volt gond vele, amíg meg nem láttam, hogy így a fekete lakkomat természetesen fényben lilává tette és valami undorító így. Lámpafénynél viszont nem látszik. Címkén nincs semmi ilyenről szó, korábban is ezt használtam és nem volt ilyen problémám vele.

2019. jan. 7. 12:30
 1/6 A kérdező kommentje:

*természetes


autocorrect hibája :D

2019. jan. 7. 12:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Korábban valamilyen piros, bordó vagy hasonló körömlakkra kented? Én is belefutottam már, hogy annak ellenére, hogy megszáradt lakkra kentem rá a fedőlakkot, mégis feloldotta egy kicsit. Nem volt feltűnő, csak egy idő után elszíneződött az üvegben az amúgy áttetsző lakk (ahogy az ecsetet visszazártam, és beleoldódott a körmömről leszedett minimális festék).
2019. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, teljesen új a lakk. Felbontáskor is ez érződött.


...vagy aztán lehet, hogy üzletben kipróbálta valaki egy színes lakkra és úgy zárta vissza...


Valamit lehet ezzel kezdeni?

2019. jan. 7. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ilyen gyönyházfényű a lakk eredetileg? Nekem volt olyanom,valami Oriflames,de az direkt gyöngyházas volt,szépen fénylett. Milyen lakkról van szó? Esetleg ha nevet-márkát tudsz mondani utána lehet nézni.
2019. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen uv reagens anyag lehet benne.


En mukorommel jartam igy, a kormosom vett egy uj fedot, a lampa alatt nagyon durvan kek volt, neztem is, hogy ilyet meg nem lattam :D

Bent a szalonban szep fekete is volt a kormom, mentem be utana dolgozni, ranezek a kezemre, banyek, sotetkek a kormom.

Bent lampafenyben viszont megint fekete volt, csak kint latszott hogy kek.


Utana emlitettem a kormos csajnak kovetkezo alkalommal, es mondta hogy mas is panaszkodott ra, nem is hasznalta tobbet.

2019. jan. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Dm-es she stylezone quick n go top coat 001


ilyenről se tudtam még, szóval köszi a magyarázatot :D nem tudom mit csináljak vele, kicsit sajnalnék egy teli üveget kidobni, mert nekem használ, mint fedőlakk

2019. jan. 7. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!