Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen jó alapozót, korrektort...

Milyen jó alapozót, korrektort és esetleg púdert tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:27
 1/9 anonim válasza:
én maybelline affinitone alapozót használok, elég jó ára is van ahhoz képest h maybelline... És miss sporty púdert.
2010. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a jó neked?Milyen típusú az arcbőröd,mennyi bőrhibád van?
2010. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elég sok a bőrhibám. Sok az apróbb pattanás, és hamar bepirosodik. ( Ha értitek hogy értem :D ), a bőrtípusom, hát nem annyira fehér, inkább ilyen normál színű és eléggé zsíros. Bár egyes helyeken, pl. sázm szélén ki van száradva, ezt nem értem. Ja és eléggé fénylik.
2010. szept. 8. 21:08
 4/9 A kérdező kommentje:
A hamar pirosodik -ot az arcomra értem.
2010. szept. 8. 21:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem rég váltottam alapozót: Loreal Accord Parfait - sztem ez nagyon jó! :) Korrektort nem használok, púder pedig nekem is Miss Sporty :D
2010. szept. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ezek igaz nem olyan drágák ?
2010. szept. 9. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Jóféle de drágább alapozók: a Maybelline Affinitone. és a Rimmelnek a hab állagúja.(azt hiszem nekik van, vagy lehet, az is Maybelline.)

Nekem most Essence van. :D Kicsit sokkal olcsóbb, de egész jó! :) Púderem is Essence, és elég tartós mind 2. Korrektorom miss sporty, az a fehér-sötétkék kenős. :D Az sem rossz egyébként. :)

2010. szept. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a miss sporty korrektor nekem nagyon bevált. ajánlom neked.
2010. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszke mindenkinek.
2010. szept. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!