Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lehetséges hogy be van gyullad...

Lehetséges hogy be van gyulladva és azért nem tudom kiszedni?

Figyelt kérdés
Dec. 19.en csináltattam orrpiercinget, akkor egy vastag és egyenes szárú kő volt benne. Jan.10. én kirántottam véletlen és akkor egy vékony hajlítottat tettem bele. Ma reggel ahogy öltöztem beleakadt a pulcsimba (virág alakú a pc) és elferdült kívül. Délután próbáltam kiszedni mert idegesít hogy ferdén áll a virág de nem bírom kihúzni mert nagyon fáj. Húzzam ki hiába fáj vagy várjak vele pár napot hátha csak be van gyulladva és utána simán kitudom szedni? Lehet kicsit tuldramatizalom mert nagyon alacsony a fájdalom küszöböm😅

2022. jan. 19. 19:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg attól is félek hogy mivel ami most van bent sokkal vékonyabb mint az előző,hogy összement a lyuk és azért nem bírom kihúzni. Az lehetséges?:(
2022. jan. 19. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia,normális hogy fáj hiszem belekaptál egy viszonylag friss ékszerbe. Ha teheted szerintem menj vissza oda ahol csináltattad,és ott majd szépen megcsinálják neked,minimális fájdalommal.A lyuk szinte biztos,hogy összeszükült a virágos pcd méretére így csak nagy fájdalmak után menne újra bele a régi,de mivel gyulladt a terület én nem ajánlom.Nagyon fontos,hogy kezelgesd hadd gyógyuljon,és vigyázz rá minél jobban.
2022. jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A virágosból kettőt vettem, szóval a másikat raknám bele. Most bekentem és egyenlőre leragasztottam nehogy beleakadjon valamibe megint. Akkor várok pár napot hogy lemenjen a gyulladás és utána megpróbálom kiszedni..Akkor így utána vastagabbat nem is tudok majd belerakni mert összeszűkült?:(
2022. jan. 19. 21:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva nem hiszem,mert begyullad attól ahogy erőlteted.
2022. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!