Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnátok mondani jó szemhéj...

Tudnátok mondani jó szemhéj alapot, ami korrektorhoz hasonló színű/fedésű?

Figyelt kérdés
Szóval...Maybelline fit me korrektort próbáltam a szemhéjamra, szeretem, hogy ad egy egységes alapot, viszont egyáltalán nem tartós tőle a smink, hamar lekopik és összeáll. Próbáltam a rival loves me szemhéjalapját, amivel tartós a sminkem, minden marad a helyén egész nap, viszont nem ad egy egységes alapot, nem tűnteti el a kis ereket, mert átlátszó. Van olyan szemhéjalap aminek fedése is van, de tartós is? Akár drágább akár olcsóbb kategória...

2022. jan. 28. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez vált be: [link]

Rejtett szemhéjam van, ezért az összes szemhéjpúder összecsomósodik és "csíkos" lesz. Ez viszont megváltás volt. Nap végén is szépen fent marad tőle a sminkem. Alternatív megoldásként a sima Avonos stiftes korrektort tudom még ajánlani :)

2022. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 az 1-ben szemhéjalap+korrektort nem fogsz találni. Rival alapot fixáld az arcpúderreddel vagy a szemhéjaddal megegyező színű nude szemhéjpúderrel.
2022. jan. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb szemhéjalapok szerintem a P. Louise base, a Too Faced eyeshadow insurance, az Urban Decay-től a Primer Potion, meg talán még a MAC-es primerek is jók.
2022. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. jan. 28. 13:22
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Urban Decay primer potion
2022. jan. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mac,KAP, NYX ér egy próbát.
2022. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyx HD Eyeshadow Base, nekem egész nap bírja, nem full korrektor erősség de a kis ereket eltünteti.
2022. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!