Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek megalázó/bántó...

Szerintetek megalázó/bántó kérdés ha megkérdezed egy lánytól (aki fal fehér alapozót használ) hogy "miért nem használsz picivel bőrszínűbb alapozót?

Figyelt kérdés
egyáltalán nem bántó kérdésnek szántam, teljesen normálisan kérdeztem, de nem kaptam rá érdemleges választ, csak azt, hogy megaláztam

2022. febr. 7. 23:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Számodra nem egyértelmű, hogy bunkó dolog kéretlen megjegyzéseket tenni más külsejére? Kérte ez a lány, hogy adj neki tanácsot?Nem hiszem.
2022. febr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha alapból világos a bőre, akkor nyilván ugyanolyan színű alapozót fog használni, különben úgy nézne ki, mint akin álarc van. (Vagy nem értem a kérdést?)
2022. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az első írja. Baromi kellemetlen kéretlen kérdéseket, megjegyzéseket kapni a külsőnkről. Mi lenne erre szerinted az érdemleges válasz?
2022. febr. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha ezt mások előtt kérdezted meg akkor megalázó, ha négyszemközt, akkor mondjuk más, lehet örülnék is ha szólnak, hogy ez a szín csak a szobai világításban hat természetesnek...
2022. febr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, bunkó kérdés.
2022. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Én a 4-essel értek egyet.
2022. febr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem lenne az. Még azt is megengedném, hogy újrasminkeld. Hátha tanulok valami újat.
2022. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha falfehér a bőre olyan alapozót is kell használnia, mert a sötétebb elütne a bőrétől.

Tehát nem csak bunkó voltál, de úgy okoskodtál bele a dolgába, hogy fogalmatlan is vagy.

2022. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, mivel semmi közöd hozzá. Ha nagyon fehér a bőre, akkor mégis miért kenne magára sötétebb alapozót? Nem is értem.
2022. febr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó kérdés. Nem értesz hozzá, tartsd meg magadnak a sminktanácsaidat. Egy fiúnak úgy illik tennie, mintha nem is venné észre, hogy a lányon smink van.
2022. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!