Ez a parfüm eredeti?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudnátok segíteni ebben? Nagyon nagy segítség lenne. [link]

2022. febr. 11. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A doboz eredeti, de ettől még a parfüm lehet hamisítvány.
2022. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hmmm, köszönöm. Írtam az eladónak, illetve fel is hívtam és ezt mondta." batch kód illetve vónalkod alapján megtudom mutatni az eredetiseget természetesen".


Nos ugye Budapestrol van... És hát az eredetit csak boltból lehet leginkább megvenni, és őszintén mondva kicsit félek vele de nagyon szeretném megszerezni. 17F.

2022. febr. 11. 14:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg lehet mondani, de a parfüm üvege nem látszik, így az attól még lehet hamis. Jellemző a csalókra, hogy eredeti dobozba raknak hamisítványt. Ezért írtam az 1. hsz-t
2022. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia, és ebben tudsz segíteni? :) Ez már felbontott, így látszik a csomagolás. Ez eredeti?:) . Köszönöm előre is, ment a ✅!



[link]

2022. febr. 11. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem az. De amúgy 100 milis paco 1mil 20 ezer körül van, Az azért nem olyan vészes, jó mondjuk én egy forintot nem adnék érte, mert ocska gagyi szaga van, de hát ha ez kell akkor most 8 ezer felárat csak összekuporgatsz azért hogy ne egy olcsó kínai koppincsal fújkáld magad, ha meg csak az kell hogy úgy nézzen ki 4-5 ezerért vannak elég jó hamisítványok.
2022. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja, a One Million egy elcsépelt tucatillat, szerintem bármelyik sufni illatszerboltban kapni még vidéken is. Ha ez a collector edition különlegesebb darab, akkor viszont ilyet nem nagyon fogsz találni. Az üveg kinèzete lenne érdekes, hogy milyen, csak azt nem fotózta le az eladó.
2022. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!