Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Parfum.hu oldalról vélemény?

A Parfum.hu oldalról vélemény?

Figyelt kérdés

Eredetit vagy hamisitványokat árulnak?

Arukereson nagyon jók a vélemények.

De máshol nem nagyon vannak mint pl a Notinoról amiről 10/9en azt írják hogy hamisak a parfümök.



#eredeti #parfüm #Parfüm.hu
2018. júl. 10. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Kamu.
2018. aug. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat alapján?
2018. aug. 13. 04:53
 3/6 anonim válasza:
65%
Szia, én sokszor rendeltem és mindig eredetit kaptam. A tulaj magyon rendes, fontos neki a vevő. Én mindig eredetit kaptam. Nekem volt olyan, hogy szombaton tudtam csak átvenni és ezért megsürgette a szállítást.
2019. aug. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan bunkó volt ismerősömmel a csávó a telefonban. Drágábban adták fel a cuccot, vagy mi volt a baj. Nem értem, hogy lehet ilyet.
2021. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hanyagold.
2021. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Doki74 válasza:
Anonim, ha már nem vállalod a neved, ezt honnan veszed? Ez baromság, hogy kamu! Nézd meg a választékot, a weboldalt, a véleményeket az árukeresőn! Kapásból 10 ismerőst tudok, akik évek óta onnan vásárolnak, és soha semmilyen gond nem volt. Olyan eset is volt, hogy rosszat rendeltek, és szó nélkül kicserélték! Ezért kár innen bárkit is kérdezni, aki igazi véleményt vár, mert erre a gyakori kérdések oldal nem hiteles!
2023. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!