Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy minden lány...

Miért van az hogy minden lány műkörmöt hord? Az tetszik minden pasinak? Komolyan mondom ezek szerint nekem is az kéne?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A műköröm károsítja a körmöt.Nagyon csúnya, száraz, töredezett lesz tőle az eredeti körmöd.Azért hordanak olyat a csajok mert nincs szép körmük.Nem erős az övéké, beszakad és nem tetszik nekik természetesen.Ezért csináltatank.Én is műkörmösnek tanulok (egynek) de magamnak sose csinálnék csak a sok hülye pi.sának.Én a saját körmömet csinálom szépre.Mert az úgy természetes.

Ez az én véleményem...

2010. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hát én meg befestem magamnak szinesre. néha nekem is letörik, de akkor levágom azt várom mig megine meg nő, csak nem értem, hogy ha kell ha nem mindig rakatnak maguknak. éln ha rakatnék max alkalomra szép franciát. apropó, a szines körömlakkok kicsit elszinezték a körmömet, nincs rá ötleted, hogy segithetnék rajta? ha átlátszó réteget huzok először az segitene?
2010. szept. 12. 19:52
 3/13 anonim válasza:
Hú,én nagyon mázlista vagyok,mert 12/l vagyok,és iszonyatosan hosszú körmeim vannak,és nagyon gyorsan nől,ezért alószínű nekem nem kell műköröm :) de persze másnak sem kéna,a körme úgy az igazi,és szép,ha nincs rajta műköröm :) Csak sajna a tesitanár mindig levágatja :S
2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én nem hordok..de nagyon szeretnék*-* mindig rágom a körmeimet és nagyon csunya..:/ csak sajnos gépíráson azzal nem valami élmény írni..de nyáron mindenképpen rakatok valami csinit:)
2010. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt műkörmöm, ballagáskor. De nagyon szeretnék megint, mert nagyon csúnyák és picik a körmeim évek óta...
2010. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem is akar barátnőm ,mert rágja.de lehet rövidebbet is, ami nem gátol semmiben, azt mondta nekem nem kell,mert szép formájú meg minden. majd egyszer lehet. de nem tudom ebbe a hegyes ultra nagyba mi a jó? olyan mint egy fegyver
2010. szept. 12. 20:33
 7/13 anonim ***** válasza:

hát nekem 3* volt műkörmöm. előnye hogy nem kell félni h lejön a körömlakk, nyugodtan lehet vele mosogatni, takarítani. persze vigyázni kell rá mert ha nem túl jól van megcsinálva akkor bizony letörhet. a hátránya h tényleg baromira megpuhul a köröm alatta, és az nem 1 hét alatt jön rendbe hanem bizony jó pár hónap, vagy akár év is. tehát igazából nincs vele gondod, csak 3 hetente elmész és újratölteted, vagy újracsináltatod. van előnye is meg hátránya is mint mindennek. és h miért van mindenkinek? mert ez a trend! nekem a barátom kimondottan utálja a műkörmöt :D. tesóm férje is utálja....... szerintem meg sok pasit nem érdekli :D:D

*L

2010. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire jön be a pasiknak, de a vőlegényem ahányszor műkörmöt lát, mindig fujjog :D nekem néha hosszabb, de általában rövidre vágom, és inkább sötét színűre festem. szeretem a padlizsán, sötétvörös, szürke, fekete lakkokat, ezek meg hosszú körmökön nem is néznek jól ki. műkörmöm még nem volt, de nem is tervezem h. lesz :D

a sötét lakkok alá mindig kenj 1 alapréteget, és akkor nem színezi be a körmeidet :)

22L

2010. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is azt látom, hogy szinte minden nő műkörmöt visel. Én a kivételek közé tartozom. Szép hosszú körmeim vannak, és biztos nem rakatnék műkörmöt. A hátránya a saját körömnek, hogy ha letörik, meg kell várni, hogy újra megnőjjön, nem úgy mint a műköröm..elmész és kijavíttatod. Na meg a sok festésről nem is beszélve....Sok időt elvesz, és mindig megszakad a szívem mikor látom, hogy 2 nap után már lepattog:( Ettől eltekintve nem csináltatok műkörmöt. :) (amúgy se tehetném meg, hogy 3hetente olyan sok pénzt kiadjak ilyenre)
2010. szept. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem soha nem volt, szerencsére hamar nő a körmöm, és van hogy meghagyom van hogy nem. Számomra gusztustalan a nagy, hosszú, banya köröm :S
2010. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!