Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegye ezt komolyan a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegye ezt komolyan a lány? Halál szakításkor!

Figyelt kérdés

Még régebben egy kisebb társaság összegyűlt, volt marhulás, vicc és egyebek, erre azt mondta az egyik lány a barátjának, viccesen kérdezve: na és te mit csinálnál, ha szakítanék veled és még meg is aláználak rendesen? A srác pedig azt mondta: utána, ha nem is rögtön, de kinyirnálak.

Elkezdtek páran nevetni, erre ő ült ugyanúgy, kissé melankólikusan, és mondta: nem, komolyan mondtam, engem nem hagyhatsz el. Akkor megölnélek, és utána veled mennék.

Azóta egy kicsit furán néz a lány a srácra. Van félnivalója?


2011. júl. 4. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom de ez így elég para o.O
2011. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dexy ***** válasza:
100%
Soha nem lehet tudni... de tessék vigyázni. Nekem exem az mondta nem akar élni nélkülem... annak 3éve. Még él....
2011. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lehet tudni.

Amennyi hülye van manapság.

Minden évben van szerelemféltésből történt gyilkosság fiatalok között.

Már az sem normális, aki ezzel viccel.

2011. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel szúrta el a kapcsolatukat. A lány tartani fog tőle, ő pedig sosem tudhatja, h nem csak félelemből van-e együtt vele a lány...ez a kapcsolat halálra van ítélve.
2011. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mostanában annyi hülyegyerek mászkál hogy sztem komolyan gondolta

csak ebbe az a vicces hogy pont ezzel a kijelentéssel cseszte el a kapcsolatot,ezekután nem csodálkoznék ha a lány szakitana vele mert félne hogy valami pszhihopatával jár o.O

13L

2011. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

én alapból nem hiszek a szerelemben, ha létezne szerelem, rég megtaláltam volna a párom, sőt úgy még nagyobbat szoptam amikor csajoztam.... volt 1 csaj mondtam neki hogy megfogja bánni a döntését, összejött egy faszival, szakítottak, így is lett, erre azt irja nekem hogy nem bánta meg a döntését ...:D


egy másik csajnak is ezt mondtam, aki telt volt, 2 hónappal rá "talizni akart", érdekesnek találom, hogy ha eddig nem kellettem, mit akar személyesen közölni


végezetül facebookon hosszú ideje figyelem, hogy szinte senki se tudja megtartani a párját 3-4 hónapnál tovább

és utána megy a nagy sírás az egyedülálló állapoton


ezekután engem doszt hidegen hagy ez a kérdés mert 22 vagyok, egy hivatásosnak adtam oda, és cserébe féláron vállalt :)

4 ezerért :D

2011. júl. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!