Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkes csajok! Ha nem sminkel...

Sminkes csajok! Ha nem sminkeltek egy darabig,szebb a bőrötök utána?

Figyelt kérdés

Van olyan, akinek tönkretette a bőrét a smink?

Én nem szoktam sminkelni, csak nagyon néha, ezért kérdezem.



2022. márc. 11. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Megválogatom milyen sminkeket használok, oda figyelek az összetevőkre, a lejárati időre, alaposan lemosom este, megfelelő arcápolási rutinom van, emiatt nem tud gondot okozni.

Ha valaki gagyi kinai sminket használ, koszos kézzel keni fel koszos ecsetekkel, este fog egy nedves törlőkendőt sikál az arcán kettőt és kész is a smink lemosás annak okozhat problémát igen.

2022. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.😅
2022. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nem, ugyanolyan. Nem a sminkeléstől függ a bőröm állapota, hanem pl. a hormonoktól.
2022. márc. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy baromság. Nem a smink teszi tönkre a bőrt, hanem a higiénia és az ápolás hiánya.

Az, ha gagyi terméket használsz, nem mosod le, nem ápolod a bőröd.

2022. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak a szemem környékén sminkelek egyrészt, másrészt odafigyelek a rendeltetésszerű használatra.

Volt, hogy huzamosabb ideig nem sminkeltem, nem lett jobb.

2022. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak smink detox napjaim amikor pihentetem a böröm, meg a szempillàimat is inkàbb erösitem argàn olajal vazelinel.

De mivel mindig lemosom bàrmilyen fàradt vagyok, utàna hidratàlom a böröm.

De szerintem sokat nem oszt nem szoroz, tėlen nekem mėg jol is esik a smink, nyàron fogom vissza a menyisėget ės nagyobb hangsulyt fektetni a fėnyvėdelemre mert nagyon erös olyankor az UVB/UVA sugarak, de pl vannak Bb krėmek, most is olyan alapozòt hasznàlok amibe mėg plusz van fėnyvėdö. Bàr fontoss hogy nem helyetesiti, de kiegėszitönek jò. Szerintem az alapos tisztitàs ės hidratàlàs a kulcs.

2022. márc. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem okoz problemat csak akkor,ha nincs megfelelően lemosva estere vagy valami extran gagyi termeket hasznal az illeto.
2022. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!