Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pandorabol van olyan ékszer...

Pandorabol van olyan ékszer ami nem ezüst csak bizsu?

Figyelt kérdés
Úgy értem kophat...van ilyen kategória? Nem néztem körül csak érdeklődök mert beszéltünk róla egy barátnőmmel

2022. márc. 13. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Nincs bizsu a Pandoraban. Az arannyal vagy rozé arannyal bevont ékszerek kophatnak idővel, de az alap ott is ezüst. A sima ezüst vagy 14k arany meg nem kopik.
2022. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Kedves 1. válaszadó, minden anyag, tehát az arany, valamint az ezüst, és természetesen minden bevonat is kopik.
2022. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti pandora minőségi alapanyagokkal dolgozik.

Te magad is le tudtad volna csekkolni pl gyakorira kiírás idejét és válaszra várakozását a googlera szántad volna ><"


[link]


Van pár tőlük rendelt termékem, mivel bizonyos fémekre érzékeny vagyok, kivéve arany, ezüst és orvosi fémek.

Ha bizsu lenne már felvételtől számítva pár perc múlva viszketnék, hosszabb idő alatt pedig tiszta hólyagos lenne a bőröm.

2022. márc. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...és érdemes alapon minőségi alapanyagú ékszereket venni.


Pl a bizsukra elpofátlanodott árakat dobnak, mindamellett nem tartósak, ocsmányak tudnak lenni pár hordás után + mérgezőek.

Főleg a festettek, bevontak.

Nikkel, króm - kifejezetten mérgező is, allergiát is kiválthatnak.


Krómozásnál se véletlen vegyi védőfelszerelésben dolgoznak a cégeknél.


Egyik cégtulajdonos és egyben ottani laborvezető ismerősöm igyekszik alternatívát találni. Talált , csak 12x drágább az alapanyag/eljárás.

Úgyhogy marad a védőfelszerelés.

2022. márc. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!