Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti milyen ékszereket...

Lányok, ti milyen ékszereket hordtok?

Figyelt kérdés
Karkötők, gyűrűk, karórák, nyakláncok? Akár képeket is szívesen megnéznék :)

2022. márc. 4. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nem volt fémallergiám, imádtam az ezüst gyűrűket, egész kollekcióm volt belőlük. Azóta már csak fülbevalót viselek, illetve alkalmanként, de valójában elég ritkán 1-1 nyakláncot vagy gyűrűt.
2022. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Csak ezt a 3 nyakláncot hordom.

[link]

2022. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

A jobb karom tele van fonálból fonott karkötőkkel, nagy részüket barátnőm készítette nekem. Van egy yin-yangos nyakláncom, ilyen balatoni ajándékboltból való, enyém a yines része, legjobb barátnőmnél van a másik fele.

A bal kezemen pedig van egy gyűrű és egy karkötő, amit egy lánc köt össze egymással:



kepkuldes.com/image/LZ9h92

2022. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%
Semmilyet
2022. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Fülbevalót mindig, néha gyűrűket és/vagy nyakláncot. Az arany színt preferálom, van arany nyakláncom is, de a legtöbb bizsu. Illetve van egy drága órám is, évekig nagyon sokat hordtam, mostanában nem szoktam, max nagyon ritkán.
2022. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Fülbevaló mindig van bent, vagyis igazából maga a rendes fülbevaló csak ritkán, mert mindig elfelejtek berakni, de piercingjeim vannak, azokat szinte sosem veszem ki, viszont a rendes, 'babakori' fülbevaló lyukba csak ritkán rakok fülbevalót. De amúgy a piercingjeim egyszerű orvosifém piercingek, ezüst színű. Rendes fülbevalónak meg van sok bizsum, de sajnos most már érzékeny rá a fülem, ha pár órát bent van a fúlemben a bizsu, nagyon viszket. De vannak arany és ezüst fülbevalóim is. Karkötőket és gyűrűket ritkán hordok, tetszenek, de általában engem zavarnak ezek. Vagyis zavar, ha huzamosabb ideig rajta vannak a kezemen. De amúgy két arany karköröm van, illetve a többi bizsu, gyűrűböl pedig néhány arany, 1-2 bizsu. Nyakláncból is régen rengeteg bizsut vettem, de van pár ezüst és arany is. Amit mindig hordok, az egy szív alakú ezüstmedálos lánc, amiben a kutyusom hamvai vannak.
2022. márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak fülbevalót. És csak aranyat, mert mást nem bír a fülem. Nyáron nyakláncot is szoktam.
2022. márc. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
55%
Arany nyakláncot hordok, jó vastagot.
2022. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Egyszerű, díszítés nélküli, kisméretű titánium karikafülbevaló

Karóra


+ van egy kétrészes láncos kitűzőm amit a nyakamban elöl szoktam hordani, kicsit úgy néz ki mint egy nyaklánc, csak nem akad bele a hajamba hátul (emiatt gyűlölök nyakláncot hordani)


A fülbevalót és a karórát minden nap hordom, a kitűzőt csak néha.

2022. márc. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az összes fülbevalóm lógós, kicsit hosszúkásabb, nem túl széles. Ehhez ragaszkodom, mert szerintem csak ez áll jól nekem.

Ilyen fülbevalókból van biztosítótűt, több álomfogót formázó, több kereszt, gyöngyös, láncos, holdas, csillagos, viktoriánus mintákat ábrázoló.

Nyakláncból leggyakrabban chokert viselek. Ebből is vannak egyszerűbb, illetve elég extra viktoriánus verziók. Az egyszerűbbekhez gyakran vékony, medálos vagy vastag láncokat is viselek rétegezve, egyszerre többet.

Sok Alchemy Gothic nyakékem van, amiket nagy becsben tartok.

Gyűrűket és karkötőket ritkábban viselek, ezekből is az elegáns, vagy punkos, darkos darabokat szeretem.

Egy karórám sincs, mert idegesít, hogy hallom a ketyegését. 😅

2022. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!