Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van értelme csak alapozót...

Van értelme csak alapozót használni?

Figyelt kérdés

Arckrém majd rá egy alapozó, hogy vmennyire egységesebb legyen a bőröm, mert sajnos piros foltok vannak rajta. Talán egy alapozo segítene.

Cc és bb krémet próbáltam már, de szinte nem is látszódott javulás.


2022. márc. 16. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen tónusú a bőröd.


Nekem muszáj mellé minimum pirosító télen, mivel elég lárva arcom lenne nélküle, mivel sápadt vagyok így télen.

2022. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig rakok fel mellé bronzert és pirosítót, van amikor highlightert is. Nekem full alapozó sose állt jól, mindig sápadtnak tűntem. Ha téged nem zavar, vagy rajtad nem így jelenik meg akkor persze, mehet az egyedül, de ha mégis zavarna akkor van megoldás :)
2022. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Ha bb és cc krém kevés volt, akkor gondolom magasabb fedésű alapozót használnál, ami meg önmagában nem fog túl jól mutatni. Ha semmilyen más sminket nem használnál mellé, olyan lesz, mint egy maszk.
2022. márc. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!