Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempilla iifting mennyire...

A szempilla iifting mennyire tartós? Milyen gyakran kell végezni? A gél lakkról is kérek véleményeket.

Figyelt kérdés

Milyen gyakran? Pl.: műszempllát 4 hét után már nem töltik, újat építenek. Mi a különbség? Budapest külsőbb kerületeiben mennyibe kerülnek? Persze van árlista a szalonok oldalán, de mi az ami pfátlanul drága, vagy túl olcsó, mert silány anyaggal dolgoznak?

A gél lakkról is ezek lennének a kérdéseim. Mennyire tartós? Milyen gyakran kell? Ár érték arányban mi a jobb a zselés műköröm, vagy a gél lak? KB. mennyi a normális ár?



2022. márc. 21. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

A műszempillát akkor építik újra ha már több mint a fele kihullott.

A lifting 2-3 hétig tart.

A különbség a kettő között hogy a liftinggel gyakorlatilag a saját pillád "göndörítik". Emiatt hosszabbnak tűnik.

Az hogy mennyire tartós a gél lakk száz dologtól függ, mennyire jó szakember a mukormos, mennyire vigyázol a körmödre, milyen a körmöd. Általában 2-4 hetente kell menni, de az erősített gél lakkozás szerintem jobban megéri.

A zselés műköröm és a gél lakk teljesen más, attól függ mit akarsz elérni vele. Ha amúgy a saját körmöd erős, nincs vele probléma, szép a formája akkor egy gél lakk elég. Ha hosszabb körmöt szeretnél, a saját körmöd gyenge, nem szép a formája akkor műköröm. Nyilván a műköröm azért kerül több pénzbe mert több anyag is kell hozzá és időigényesebb.

Az hogy mennyi a normális ár így nem lehet tudni, függ attól hogy hol laksz, a körmösöd milyen alapanyaggal dolgozik, hol van a szépségszalonja, vállalkozó-e, kezdő vagy már gyakorlottabb stb.

2022. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lifting 6 hétnek minimum el kell telnie, hogy újra lehessen csinálni. Az utolsó 1-2 hétben már látszik, hogy nem ugyan olyan, mint mikor megcsinálták, de azért van még tatása.

A műszempillát mosni kell minden nap, meg fésülgetni, a liftingen én csak átlátszó szempillaspirállal megyek át. Na meg a lifting jóval olcsóbb, mint a mű.


A köröm attól függ milyen gyorsan nő a saját körmöd. Nekem egy hetes lenövés is zavaró. Magamnak készítem a géllakot, így van hogy hetente újat csinálok (de amúgy tovább is bírná). Simán bír 1 hónapot is egyébként, max a lenövés zavaró. Egy szép géllakozás tud olyan hatást kelteni, mintha mű lenne, de sokkal olcsóbb.

2022. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajànlom a gél lakkot, mivel nagyon tönkretszi a körmöt. Nekem teljesen szèp, egèszsèges körmeim voltak, de géllakozás után teljesen tönkrementek. Főleg az eltàvolítása okozott nagy kárt. Össze-vissza lettek karcolva/sárgulva, elvékonyodott. Több hónapba telt, mire rendeződött/lenőtt.
2022. márc. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a lifting simán jó 2 hónapig néha 3 hónapig is legalábbis nekem
2023. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!