Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szúrtam magamnak a szám...

Szúrtam magamnak a szám közepére piercinget. Baj hogyha nem bentről kifele szúrtam át hanem kintről befele?

Figyelt kérdés
szóval bentről jobban fájt és ezért kivülről szúrtam. Még nincs piercing remélem nem forrik be,a barátnőmnek sem forrt be.
2010. szept. 14. 21:07
 1/9 anonim válasza:
63%
Minek?Miért nem szakemberrel?Normális vagy?
2010. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Csak gratulálni tudok ilyen hülye embernek!
2010. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 zsana1495 válasza:
47%
hát baj. főleg, ha nem steril tűvel csináltad, márpedig biztos nem. miért nem mentél el szalonba? be is gyulladhat
2010. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Szakemberrel kell az ilyet.Egyedül nem szabad!
2010. szept. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy gyulladna be.
2010. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat anyum "szakember" orvosit végzett és tudjja mit kell tenni, hogy ne fertőzzön be. Az ő tudtán kivül csináltam de már tudja. Nem örül de segit (bocsi nincs hosszu i-m)holnap veszek piercinget bele remélem átmegy, mert nem lyukasztottam ki rendesen belűl. valahogy megoldom.
2010. szept. 14. 21:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok. Nem az a baj, hogy kívülről szoktad, hanem az, hogy szakszerűtlenül. Szerintem ezt hagyd most úgy, ahogy van, hagyd beforrni, aztán pedig csináltasd meg szakemberrel. Ha gondolod, írj privit, és adok egy elérhetőséget olyan piercerhez, aki olcsón és jól dolgozik (Bp.).

Ja, amúgy a szádat kenegesd valami fertőtlenítővel és ügyelj arra, hogy ne kerüljön bele tej vagy valami szennyeződés. Ne csodálkoznék, ha begyulladna...

2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

sajnos nem vagyok magyarországi de inkább hagyom, hogy beforrjon, ahogyan te is mondtad és utána megyek szakemberhez, mert neki van érzéstelenítője:D


minden nap kenegetem most már alkohollal is, mert akkor gyorsabban beforr..



nem is tudom, hogy mijött rám. én nem szktam ennyire beválalós lenni. ha bele gondolok, hogy egy ideg is lehetett volna ott...húú


köszönöm a válaszokat.:)

2010. szept. 16. 12:28
 9/9 anonim válasza:

Elvileg semmi bajod nem lehetne.

Én itthon magamnak 6 piercinget szúrtam és még itt vagyok élek és virulok.

2012. máj. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!