Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok septum piercinget...

Hol tudok septum piercinget szúratni 16 évesen, ahol nem kérnek szülői engedélyt?

Figyelt kérdés
Budapesten.

2022. ápr. 9. 00:47
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha a lányom vagy most szólok, hogy egy fogóval fogom kitépni, mikor meglátom.

És rögtön utána megyek eltörni a szúrós ember térdeit.

2022. ápr. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a szulom nem lenne ilyen agressziv, szoval nem😁
2022. ápr. 9. 14:18
 3/10 Thunderfairy ***** válasza:
30%
Nem kénne ilyenekkal elcsunyitani magad. Sokszor látom, face-n főleg, hogy a rendkivűl szép lány csak azért nem tetszik mert ilyen PC-t csináltatot magának és bent van az orkarika, fülltágitás, stb. ha a szépség miatt csinálnád akkor csak csúnyítasz magadon. Nagyon nem tetszik nekem egy ilyen lány. Sokszor a hétköznapi átlag lány sokkal szebb, úgy természetesen, mindenféle szépítkezés nélkül is, akár egy szépségverseny győztesnél is. Komolyan irtam mindent. Ne csunyitsad el magad ilyenekkel.
2022. ápr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
89%
Szia! Nagyon sehol, mindenhol kérik kb a szülői engedélyt. De megpróbálhatót, hogy bemész és meg kérdezed hogy kell e.
2022. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Sehol. Kell 18 alatt szülői jelenlét vagy engedély.
2022. ápr. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Kvára nem lesz PC-d kisanyám! Hàlisten +18
2022. ápr. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
néhányan félreértették a kérdésem, bocsánat, azt gondoltam a felnőtteknek jobban megy a szövegértés. szóval elmondom világosan : nem véleményt kértem, hanem segitséget, akinek nem tetszik, az ne válaszoljon.
2022. máj. 2. 07:05
 8/10 anonim válasza:
57%
max úgy tudsz ha meg hamisítod a szülői engedély papirt, amugy a kökiben simán ki szúrják kérdezés nélkül, viszont ha biztosra akarsz menni gyere fehervarra itt szuratta az egesz iskolam a piercingjeit meg kérdezik hogy el múltál e 18 mondod hogy igen es ki szúrja, en 15 evesen szurattam ott ugy hogy kb 13 nak néztem ki és elhitte xd vagy tudta jol csak kellett a pénz idk
2022. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kosziii:)
2022. jún. 1. 19:22
 10/10 A kérdező kommentje:
8-ik kommentelő, a kökinél már voltál szuratni, vagy honnan tudod hogy ott nem kérdeznek semmit? es oda kell idopontot foglalni?
2022. aug. 4. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!