Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A ccc-be (cipőbolt) vissza...

A ccc-be (cipőbolt) vissza lehet vinni termêket? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, de egy napi hordás alatt rájöttem, hogy kényelmetlen. Semmi baja nem lett. A doboza, és a blokk is megvan. Visszaveszik, vagy legalább levásárolhatom az árát?

2018. jún. 21. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem ha semmi baja akkor azért nem fogják visszavenni. Ételt sem viszel vissza a boltba csak mert nem ízlik. Fel fogják ajánlani, hogy méretet cserélhetsz hátha azért kényelmetlen. Én is dolgoztam cipőboltban és nem értem hogy hozhatnak vissza az emberek ilyenekkel cipőt...
2018. jún. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem valószínű, a CCC a legalja cipőbolt. Még a Deichmann is jobb nála, pedig az sem egy leányálom. :D

CCC-ben konkrétan kijelentik, hogy ha utcán viseled a cipőt, akkor már nem veszik vissza. Én ezután nem is vásároltam náluk, mert persze lehet mondani, hogy otthon járkálsz benne, és úgy próbálod ki, de otthon teljesen másképp sétálsz/lépsz, mint az utcán.

De azért próbáld meg, hátha.

2018. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

És nem azért, mert legalja.

Nem hibás. Miért vennék vissza? Mit csinálnának vele?

Nem tudják visszaküldeni a gyártónak, forgalmazónak, mert nem hibás. Eladni nem tudják, mert egyetlenegy használat is meglátszik a talpán.

2018. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De hát boltban mégis hogy tudhatnám előre, hogy nem lesz kényelmes benne menni?? Megyek benne pár métert, persze. De az nem olyan, mint az utca.


Én meg azt nem értem, hogy hibásat miért vesznek vissza... Hisz simán lehet, hogy valaki tökéletes állapotban megveszi az adott terméket, de tönkretesz rajta valamit,utána meg visszaviszi, és reklamál, hogy hibás, és vissza is veszik a boltban...


Akkor ne is reménykedjek?

2018. jún. 21. 15:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem pontoztam se le, se fel senkit.
2018. jún. 21. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért a boltban is ellenőrzik, hogy a nem rendeltetésszerű használat miatt ment-e tönkre a cipő vagy gyári hiba. De ilyen esetben nem vesznek vissza, próbáld meg eladni.
2018. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!