Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Testékszer visszaküldése?

Testékszer visszaküldése?

Figyelt kérdés

Rendeltem orrpiercinget ami ma jött meg de túl nagy a mérete, kipróbálva nem lett, viszont a csomagolásából ki lett véve. Írtam az oldalnak, hogy nem jó és szeretném visszaküldeni de azt írták, hogy ha már ki lett véve a csomagolásából akkor nem fogják vissza venni. Utána néztem, hogy ékszerekre vonatkozik-e valamilyen szabály termék kipróbálást illetően de csak ezt találtam.


"Kipróbálhatjuk-e a terméket az elállási határidő alatt?


Természetesen igen, hiszen pontosan ez az elállási jog lényege, hogy a 14 napos határidő alatt megbizonyosodhassunk arról, hogy a termék alkalmas a rendeltetésszerű használatra és megfelel az egyéni használati céljaink teljesítésére, tehát a csomagolás felbontása és a termék kipróbálása nem vezet az elállási jogunk elvesztéséhez [kivéve zárt csomagolású egészségvédelmi, higiéniai termékek, hang-, illetve képfelvétel (CD és DVD lemezek), számítógépes szoftver esetében."


Jogosan nem akarják visszavenni és ne is próbálkozzak meg visszaszerezni a pénzemet?



2022. máj. 4. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy orrpiercing szerintem megfelel a higiéniai terméknek, szerintem nem használnád te sem másik ember után.


Azt meg hogy nem hordtad, nem lehet sem bizonyítani, sem cáfolni, szóval itt alapból feltételezik, hogy hordtad.


Szóval szerintem engedd el ezt inkább, és inkább személyesen vásárolj ilyet, hogy mindjárt lássad a méretet is.

2022. máj. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orrpiercing nem sima ékszer, szerintem is higiéniai terméknek számít. Nyilván amit beledugsz valamelyi testlyukba, az nem ugyanaz, mint egy gyűrű pl.
2022. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat!

Elengedem akkor ezt. :)

2022. máj. 4. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!