Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Emag rendelés és visszaküldés?

Emag rendelés és visszaküldés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még karácsony előtt rendeltem ajándéknak szánt gyerekjátékot (30ezerért). Amikor megérkezett, átvettem és behoztam, nem volt semmi sérülés a dobozán. Kibontottam este, hogy összerakjam, de egy eleme a doboz alján volt összetörve. Küldtem ticketet az emagnak képekkel együtt, amire válasz nem érkezett 5napon belül. Mivel marketplace-es, emiatt írtam a cégnek is (román). Onnan sem, aztán 14napon belül voltam úgyhogy egy visszaküldési kérelmet küldtem el, aminek a státusza pár napon belül "tudomásul vett" re váltott. Január 1jén kaptam egy emailt az emagtól, hogy sajnálják a kései választ, remélik megoldódott a problémám, vegyem fel a céggel a kapcsolatot, vagy küldjem vissza a terméket az oldalukon keresztül. Én vártam már, hogy lassan jön a futár érte, de 3án ránéztem, és a kérvényem törölve lett. Írtam is ismét az emagnak hogy törölték, és már 14 napon túl vagyok, nem tudok újat benyújtani. Azóta se érkezett válasz.

A játék így használhatatlan, kidobtam az ablakon 30 ezret, és még az ajándékot se kapta meg az, akinek szántam.

Mit lehet csinálni?


2022. jan. 9. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az eMaggal kellett volna felvenni a kapcsolatot, hanem a forgalmazóval azonnal. Az eMag csak egy piactér (vásárcsarnok) rengeteg forgalmazóval (kofával). Vannak saját forgalmazású termékeik (eDigital) amiket visszavesznek, futárt küldenek érte, de a többi "kofa" cuccaiért nem kezeskednek. (ez mondjuk szépen le is van írva az oldal GYIK oldalán) Vedd fel a kapcsolatot a céggel, akiktől rendeltél, az elérhetőségeiket is ott találod az oldalon, a cég nevére katittntva.
2022. jan. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt írtam, hogy velük is felvettem már, de nem válaszolnak.
2022. jan. 10. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!