Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak! Ha választani kéne,...

Férfiak! Ha választani kéne, Nektek a teljesen natúr köröm tetszik jobban vagy az igényes méretű(kicsi) szolid géllakkozott/műköröm?

Figyelt kérdés
Azért ebbe a kategóriába írtam, mert tudom, hogy a nagy műkörmök például vissztaszítóak sok férfinak ismerkedéskor és érdekelne, hogy a natúrabb kivitelű műkörömről mi a vélemény.

2022. máj. 19. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Teljesen natúr, természetes körmök.
Szolid műköröm.
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
91%
Pont lesz@rom.
2022. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen natúr. Emlékszem, voltam egyszer egy társaságban, egyetlen csajszi volt ott kb smink nélkül, natúr körmökkel, teljesen természetes megjelenéssel és a többi tyúk olyan undorítóan beszélt róla a háta mögött, hogy a pofám leszakadt. Mert mekkora trampli emiatt... Miközben minden nélkül is ugyanolyan szinten volt külsőre, mint ők. Na, én ehhez a női versengéshez nem fogok asszisztálni. A natúr tökéletes, pont, most már foglalkozzatok értelmes dolgokkal szabadidőtökben.
2022. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Tökmindegy. Ha ronda a nő, akkor a köröm sem segít rajta, ha szép, akkor meg szintén mindegy.
2022. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Natur inkabb
2022. máj. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Nőként megmondom neked, hogy a férfiak 90%-a undorodik a műkörmöktől meg a csicsás körömlakkoktól, a maradék 9%-ot nem érdekli, és talán 1%-ot találsz, akinek tetszenek ezek a hülyeségek.
2022. máj. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
89%
A férfiak 90%-a a természetes sminket smink nélkülinek látja. Ugyanez igaz a körmökre. Ha nem feltűnően színes és hosszú akkor nekik természetes
2022. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
98%

Én meg relatív hosszú körmökkel mondom, hogy a férfiak 90% pont lekakilja, hogy egy nőnek milyen a körme.

Persze itt a gyakorin azok a férfiak akik nővel még csak beszélgetni sem sűrűn szoktak nekik van idejük agyalni, hogy milyen nő NEM kell nekik.


Aztan közben a valóságban egyiket sem érdekli a körmöd. Ha néha eljársz szoliba, hogy ne legyél hulla sápadt akkor a legtöbbjük dicséri, hogy szép a bőröd.

Ha visszafogott (nem seprű) műszempillád van az szintén mintha észre se vennék.


Itt meg akik 10 évente egyszer jó, ha vannak nővel, nekik ezek mind nagyon kizáró tényezők, elég érdekes, nem?


És hozzáteszem mindezek nélkül is vannak gyönyörű nők ezek nem kellenek. De ha csinálod, az se érdekli egyiket sem. Normális férfiakról beszélek.

2022. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

Nőként írom, a férfiak nagy részének a visszafogott igényes műköröm vagy géllak tetszik, arra azt hiszik hogy natúr.

(Rengeteg visszajelzést kaptam erről pasiktól.)

2022. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20%
#8 érdekes körökben mozoghatsz :D
2022. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#2 Nekem teljesen natúr körmöm van (régen volt nagyon szolid műkörmöm), nem tudom miért gondolod, hogy ezzel foglalkozok 0-24.

#8 Akkor észrevételeid szerint inkább azt preferálják. (Ha választani kéne.)

Amúgy azokkal, akik azt mondják, hogy észre sem veszik teljesen egyet tudok érteni, a férfiak sok turpisságot nem vesznek észre.

2022. máj. 19. 08:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!