Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha a barátotoktól/férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotoktól/férjetektől kapnátok egy bőrhatású/műbőr feszülősebb fajta ruhát, amúgy igényes, csinos és jól állna, annak örülnétek? Felvennétek ha vele mentek valahova?

Figyelt kérdés
2021. máj. 30. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem örülnék és nem hordanám. Szerencsére a páromnak eszébe sem jutna nekem ruhát venni...
2021. máj. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert abban kilátszana a felesleg a pocimon😅
2021. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy létezik az a műbőr ruha, amit én igényesnek, vagy csinosak találnék. Ha valahogy a párom találna olyat, amit annak látok és tényleg jól is áll, akkor felvenném, de nem látok erre esélyt.
2021. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tegyük fel h nincs felesleg jó alakotok van és jól mutatna
2021. máj. 30. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Nincs felesleg rajtam,jó alakom van,és volt rajtam ilyen ruha. De totálisan zárt,térdig érő. Simán fel lehet venni ilyet.
2021. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha jó alakom lenne akkor simán, illik a gothosabb stílusomhoz. De csakis a párom mellett merném felvenni.
2021. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Miért ne vennék fel egy fasza szexi cuccot?? Nem értem teljesen a kérdést.
2021. máj. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%

Eleve sci-fi kategória hogy egy férfi ruhát vesz segítség nélkül, nem nagyon próbálkoznak, de hogy ilyen olcsó műanyagot... nekem még nem volt ilyen pasim és nem is akarok. Gondolom te a pasi vagy. Hát akkor elmondanám hogy max. az olyan örül csak ilyennek aki amúgy is így öltözik, nem a Zarából, Mangoból vagy egyéb stílusabb üzletekből. Én nem örülnék egy ilyen akril kukászacskónak a Cosmos fashionból, Mayo chixből vagy a piacról.

És az is kérdés hol kéne megjelenni vele benne? Jobb helyeken biztos nem...

Szóval nem jó ötlet menő csajnak ilyen olcsó vackot venni. De ha egyébként is ilyeneket hord akkor hajrá.

2021. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
* stílusosabb üzletekből
2021. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van műbőr ruhám. Viszont, azt én magam választottam. Bár végülis mondhatjuk, hogy a férjem vette, mert az ő hitelkártyájával fizettem ki. :D Viszont ez egy teljesen átlagos, nem túl feszülős ruha, térdig ér és egyáltalán nem kihívó. Gondolom, te nem ilyenre gondolsz. Olyat amire gondolsz, nem vennék fel. A férjem egyébként már rég megtanulta, hogy ne vegyen nekem ruhákat, mert úgyis a szekrény mélyén végzik. Ruhákra nagyon kényes vagyok, tényleg csak azt veszem fel ami nekem tetszik, és nem csak a vállfán, hanem magamon is.
2021. máj. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!