Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fényvédőt ajánlanátok...

Melyik fényvédőt ajánlanátok arcra? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Ami nem is túl drága, de jól bevállt, és dm-ben rossmannban is be lehet szerezni (de ha rendelni lehet az sem gond)
2022. máj. 23. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Revoxot használok, egyáltalán nem zavaró.
2022. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig azt, ami a dmbe a csecsemőkre ajánlott és 50-es. Az incijük kötelezően jók.
2022. máj. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

[link]

Én ezt használom arcra. Nem a legjobb, de legalább nem csíp, és nem hagy fehér nyomot. Kicsit fényes.

De legjobban a Revox vált be, de azt egy ideje nem lehet kapni.

2022. máj. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most az Altruist fényvédőjét használom, már a második tubussal (nagyon nagy adag). Nagyon olcsó és bár a 10.000+ Ft-os fényvédőkkel azért nem veszi fel a versenyt, de a drogériásokkal simán és gyógyszertárban se találtam még ennél jobbat. Drogériásakkal csak az a bajom, hogy nagyon fényesek és hiába van szárazabb bőröm, így is durván zsírosan fénylik tőlük pár óra múlva.

Ezt Skinsmart-ról rendeltem, de elvileg már a DM-ben is kapható.

Fehér, de könnyen eldolgozható, nem matt, de nem is lesz délutánra diszkógömb az arcom, csak egy természetes bőrfénye van. Lehet rá sminkelni is. A rétegzést viszont nem annyira bírja, ha túl sok mindent teszel alá, akkor hajlamos kukacosodni. Engem ez nem zavar, a reggeli rutinom minimalista, de azért jó tudni.

Most amúgy a 30 faktoros változatáról beszélek, nekem ez többnyire elég, mert egész nap bent vagyok. (Kimozdulós alkalmakra van egy kis kiszerelésű 50 faktorosom is.)

2022. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Én is Alturistot. Amit linkeltem az egy elég masszív állagú, nekem a száraz bőrömre nagyon jó, nem is kell alá hidratáló. De vannak könnyedebb állagú fényvédőik is, ha valakinek ez túl sok lenne.

2022. máj. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eucerin oil control
2022. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!