Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fényvédőt használtok...

Milyen fényvédőt használtok arcra?

Figyelt kérdés
Olyan fényvédőt keresnék, amit lehet arcra használni (nem fehér, nem lesz diszkógömb fejem tőle), és nagyobb kiszerelésben is lehet kapni, nem csak 50 ml-esben, mert ezek a kifejezetten arcra valók elég drágák. Esetleg tudtok ajánlani valamit? Köszi!
2022. ápr. 10. 18:38
 1/6 simad válasza:
Plexi üveget az UV miatt. Hegesztő vagyok.
2022. ápr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami olcsóra vágysz, ami nagy kiszerelésben is kapható és egész jó, akkor ezt tudom ajánlani.

[link]

2600 Ft a 200 ml és bár nem mondom, hogy ez a legjobb fényvédő, de teljesen oké, én már elhasználtam belőle egyet és ilyen árért abszolút megérte. Először fehér, de ha eldolgozod az arcodon, akkor ez teljesen eltűnik.

Ha zsírosabb bőröd van és olyat szeretnél, ami matt, akkor a Revox fényvédőjét tudpm ajánlani. Ezt én nem próbáltam, nem az én bőrtípusomra való, de jókat mondanak róla. Ez is olcsóbb kategóriának számít, de kicsi a kiszerelése és nem annyira olcsó, mint az első ajánlásom. Dm-ben a 30 ml kerül ugyanannyiba.

2022. ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hat a revox fenyvedoje pont nem ajanlott zsiros borre szerintem.

Legalabbis nem tudom, hogy tobb fenyvedojuk van-e, en 2 honapja vettem egyet, igazabol annyira utana se neztem, csak megorultem, hogy olcso :D

Es borzasztoan nem szeretem, az en zsiros boromnek tul nehez es meg pattanasokat is okozott.

En egyebkent eucerint hasznalok, csak akkor epp pont nem volt kaphato, de szerencsere azota be is szereztem az utanpotlast belole.

2022. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, az Altrusit fényvédőkkel már szemezek egy ideje, de az a helyzet, hogy ilyen olcsó, oké, de azért nem annyira fényvédőm már van, ennél jobbat keresnék azért.
2022. ápr. 10. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Revox az én zsíros bőrömnek sem jó, kis borsónyi adaggal jó, de a kellő mennyiségben már diszkógömb hatás és kényelmetlen viselni.

Nekem Eucerin oil control vált be nekem eddig a legjobban és a missha aqua safe block fényvédője.

2022. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Revoxot használok, száraz és vízhiányos a bőröm.
2022. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!