Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan 50 faktoros fényvédő...

Olyan 50 faktoros fényvédő arcra, ami nem látszik meg?

Figyelt kérdés

Szóval nem lesz tőle ilyen nagyon fénylő az arc, sem pedig olyan fehér,mintha lemeszeltek volna?

Van olyan, ami egyáltalán nem, vagy csak alig látszik meg (akkor inkább kicsit fénylő legyen) de egyben hatásos? Mindenképp 50 faktoros kellene, mert érzékeny a bőröm. Az nem baj, ha felkenés után látszik meg, viszont hamar beszívja a bőr és utána már "láthatatlan".



2022. ápr. 21. 23:27
 1/5 Ellewie ***** válasza:
100%
Paula's Choice Extra care non-greasy sunscreen. Én ezt használom most és szeretem. Ad egy egészséges fényt, de nem Salamon töke.
2022. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ha olcsóbban keresnél, én ezt tudom ajánlani, sokfélét próbáltam már és eddig ez tűnik a legjobbnak számomra, pedig zsíros is a bőröm és minden fénylik rajta, de tényleg... Ez viszont csak egy nagyon minimálisan, cseppet sem zavaróan.

2022. ápr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Garniernek van egy 50 ml fényvédője, az azonnal becuppan és nem látszik, viszont eléggé alkoholos :/
2022. ápr. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :)
2022. ápr. 24. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Curél day barrier uv protection spf50 fizikai és Skin aqua uv super moisture Essence spf50 kémiai.
2022. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!