Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek nem furcsa ha 1...

Szerintetek nem furcsa ha 1 csjnak egyik fülébe 4 (3 alul 1 felül) és a másik fülébe csak 1 fülbevaló van?

Figyelt kérdés

Akkor már miért nem rakat legalább még 1-et a másik fülébe is?

vagy nektem mennyi van?


2010. szept. 18. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Lehet, neki úgy tetszik.

Nekem az egyikben van kettő fent, kettő lent, a másikban pedig hopp...! Csak egy lent. Így tetszik.

2010. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem pontosan ugyanez az elosztás van, és azért nem rakatok a másikba mert nekem így tetszik, sőt amiben már 4 van abba alulra fogok még1 lyukat szúrni.

De gondolkodtam rajta, hogy a másikat is átszúrom... nem tudom, lehet oda is csinálok 1et

2010. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem meg nem tetszik ha egy lányon 1 pár fülbevalónál több van

17/F

2010. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura. Igaz, nekem más az elosztásom (jobba 3 alul 1 felül, balba 4 alul és egy tragus). De ha nem tetszik, akkor lyukassz az egyedüli mellé.
2010. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda teszi ahova akarja.
2010. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
barátnőmnek 3-1 arányban van, pont tegnap beszéltünk erről, nevettünk is rajta, hogy az egyik csak árválkodik, szegényke; de jól áll neki nagyon, egyáltalán nem aszimmetrikus:)
2010. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na hát képzeld nekem meg 9 van jobb oldalt és 5 baloldalt...és akkor mi van?
2010. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem az egyikbe 3 van a másikba meg egy, de azért mert mellette anyajegy van és nem tudok oda szuratni:))
2010. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem így a jó. Mondjuk mindenkinek a saját füle azt csinál vele amit akar. Nekem az egyik fülemben csak 1 van lent, a másikban 3 lent, 2 oldalt és legfölül 1.
2014. febr. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!