Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fekete rúzs és füstös szemhéj...

Fekete rúzs és füstös szemhéj púder iskolába:/?

Figyelt kérdés
Ez túlzás? Vagy magában fekete rúzs szemhéj púder nélkül? Nagyon tetszik a fekete/sötét lila rúzs és nem akarom a suliban se hanyagolni.. ha engedélyezett is a smink emiatt rossz véleményük lehet a tanároknak?

2022. jún. 9. 20:11
 1/4 Metionin ***** válasza:
81%
A suli házirendje az adott de számíts rá, hogy a tanárok kivételezhetnek veled emiatt negatívan. Én sulis koromban nem használtam sminket, egyébként sötét rúzsokban nyomom, ámbár nálunk a sima feketére festett hajamért is pikkelt rám az egyik tanár. Szerintem míg gimis vagy, ezt hagyd inkább sulin kívülre.
2022. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1, jogos:/
2022. jún. 9. 21:56
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Hát igen, suliba tényleg túlzás lenne. Én személy szerint mindig megszabtam magamnak, hogy mi fér bele a suliba és mi az amit buliba viselek. Ahhoz képest még így is én voltam a "sátánista", meg a "vámpír", hát mi lett volna, ha meglátnak hétvégén, vagy egy koncerten.

Egyébként az az érdekes, hogy a többi gyerek érdekeskedtett, vagy szólt be ez ügyben, a tanárok teljesen elfogták és még így is bírtak engem. Valószínűleg azért mert a suliban ahova jártam, nem volt megszabva hogy hogyan lehet megjelenni, úgy hogy a tanárok az évek alatt láttak már ezt azt és elfogadták, hogy a fiatalok néha érdekesen néznek ki.

2022. jún. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Attól függ milyen suli.

Pl művészetiben a kutyát nem fogja érdekelni, ott a tanárnak is lila a haja.

2022. jún. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!