Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Épített műszempilla levétele...

Épített műszempilla levétele után milyen ápoló-tápláló szempillaspirált ajánlanátok az eredetire, hogy kicsit regenerálja a több hónapos "próbatételt"?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Alverde koffeines szérum.
2022. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok, bocsi, csak úgy idehánytam a választ. Most kiegészíte. :)

Nekem a pillásom ajánlotta, hogy hasznaljam, de nem épített pillám volt, hanem lifting. 1 hónap után napi 1x használva láthatóan hosszabbak lettek a pilláim és dúsabb is. Az alsó pillákonbrutál feltűnő, hogy milyen hosszúak lettek. Ez átlátszó és esténként használom, nappal simán szempillaspirálozok. Ha otthon maradós nap van, akkor reggel is használom. Állítólag lehet rá spirálozni is, de nem próbáltam még.

Lassan fogy és nem is drága, szóval szerintem szuper termék.

2022. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. jún. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!