Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ujj piercing. Kinek van?...

Bananina kérdése:

Ujj piercing. Kinek van? Mennyire fájt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ujj pc van 2 féle.

Microdermal aminek a csapját a bőr alá ültetik és arra lehet rácsavarni az ékszer fejét.

V a hagyományos bogyós ékszer ami áthidal az ujjon. meikre gondolsz?

A microdermal kicsit fáj. a másik nem.

2010. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A hagyományosra.

Én egyeneset vettem,de azt mondták,hogy a szemöldök piercing is jó.

És most szeretnék tapasztalatokat. :)

2010. szept. 21. 20:56
 3/8 anonim válasza:

Nem érte.Mi az, hogy újj piercing?

Nekem olyan volt(sajna nem fogadta be a szervezetem), hogy a bal kezem mutató és hüvelyk újja között.Szemöldök piercinget raktak bele, hogy mozogjon és így gyógyuljon....szerintem ez volt a veszte...

Egyébként ku.ára fájt. Nagyon vérzett meg minden.1,5 hónapig volt bennt.Pedig nagyon tetszett.

Nagy arccal mentem, mert a többit simán átvészeltem...na, most már kicsit visszafogom magam:)


24/L.

2010. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ujj fékre gondoltam. :)

Hanem ilyenre: [link]

[link]


De a kérdés óta már megcsináltam magamnak és most jelen pillanatban imádom. :) ^^. (ma csináltam meg)

Én egyenes szárúval csináltam.

És reménykedek benne,hogy nem lesz semmi baja.



A kérdésre még várom a véleményeket,tapasztalatokat,stb :)

2010. szept. 22. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

annyira csodaszép.

Leirnád a tapasztalataidat, kedves kérdező? *.*

2010. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ház...igazából oda felszíni piercing kellene, nem sima egyenes...az nagyon nehezen gyógyul...
2010. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

11:20

Először mikor szúrtam a tűt nagyon fájt és eléggé érdekesen "nyögdécseltem" de miután beszúrtam betettem a piercinget.Egy kicsit vérzett is,de túl lehet élni.Sokszor megremegett közben a kezem mikor ráakartam tekerni a bogyót.

Pont ma jöttem rá,hogy kicsit mélyen szúrtam szerintem,és mikor hozzáütközik valaminek akkor nyom. De ez lehet még attól is,hogy friss és még nem szokott teljesen hozzá az izgés-mozgáshoz :)

De várok még vele egy kicsit hátha jobb lesz. :)

Barátnőmnek is én szúrtam (ma,ugyan ilyet) és neki cseppet sem vérzett és azt mondta,hogy nem fáj,csak akkor,hogyha lenyomódik. Pedig neki nem szúrtam olyan mélyen. És azt mondja,hogy ő is imádja :)

2010. szept. 23. 15:21
 8/8 A kérdező kommentje:

13:37

Igen tudom és köszönöm. :)

Csak azért nem lett felszíni mert a városban,ahol lakok,nincs egyetlen olyan bolt se,ahol lehetne venni;se piercinges sincs a közelbe.(sajnos)

De ez már a 3.piercingem amit magamnak szúrtam,piercer hiánya miatt.

2010. szept. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!