Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Férfiak! Ti hogy álltok a...

Férfiak! Ti hogy álltok a sminkhez?

Figyelt kérdés

Ezermillió meme, vicc, film/sorozat jelenet és utcai beszélgetés van abból hogy a férfiak nem szeretik a "kivakolt" nőket.


Mégis a valóság az, hogy a természetes szépség, jó tulajdonságokkal rendelkező nő (nem magamról beszélek mielőtt nekem estek) évek óta szingli. Míg azok akiknek kibírhatatlan rbanc stílusa van és annyi smink van rajta hogy tényleg felismerhetetlen anélkül házasodik, gyereket szül....


Miért??? Miért hangoztatjátok hogy nektek nem kell a 2 kg vakolattal, 20 cm-es műkörömmel rendelkező hisztis pcsa, hogyha közben rá se néztek az ellenkezőjére...


Vagy a smink nélküli csaj azonnal kuka ha van rajta 5kg felesleg vagy vékony ugyan de nincs nagy melle?



2022. aug. 14. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Számít a smink.
Smink nélkül az igazi.
A kg számít nem a smink.
A minimum mell méret legyen meg.
22 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Hidd el, hogy aki nem szereti a sminket, az nem is a sminkelt nőket keresi mindenhol.

Aki meg a mű dolgokat keresi, az meg nem hangoztat ilyesmiket.

37/F

2022. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Imádom amikor a férfiak azt hiszik hogy nem sminkelt a nő aki tetsizk nekik holott korrektor pirosító szempillaspirál minden vna, cska a szemtus hiányzik :D Nyugizzatok fiúk a szép üde lányokon van smink, csak nem látjátok
2022. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Imádom, mikor valaki önmagából kiindulva általánost mindenki másra, holott fingja sincs róla, hogy igenis vannak kivételek!
2022. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 B2man ***** válasza:
47%
Az agyonsminkelt nőkkel úgy teszek, mint a kirakati babákkal! Ha nem muszáj, hozzá sem nyúlok! 53/F szingli
2022. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Imádom a sminket és szerencsére a vőlegényem is rajtam. Egy valamit nem tolerál, ha hagyom megnőni a szakállamat és a farok szőrzetemet
2022. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

21/L

Nyáron nem szeretek sminkelni mert melegit

Ha sminkelek is nagyon keveset, de ugyan úgy megnéznek a pasik smink nélkül is.. az igazi férfiaknak nem az agyonretusált nők kellenek..

2022. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
A férfiaknak (és sok nőnek) fogalmuk sincs, ha smink van rajtad. Az erős sminket veszik csak észre.
2022. aug. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%

#2 és #7

Ez viszont felveti a kérdést, hogy akkor meg vajon minek, ha úgysem lehet látni?!

2022. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
A smink nekem kicsit ilyen felöltözés szintű dolog, hogy az még úgy benne vna, a barátaim nem szokták látni csak a rúzst, azt hogy alapozó van fenn meg pirosító eszükbe se jut, szmeöldökcerka se...annak ellenére hogy smink néllkül is látnak rendszeresen ha beugranak, vagy együtt nyaralunk...
2022. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%

"Ez viszont felveti a kérdést, hogy akkor meg vajon minek, ha úgysem lehet látni?!"


Azért, mert ÉN látom. Aki nem látott soha smink nélkül, annak nem tűnik fel, hogy élénkebb a tekintetem vagy nem annyira karikás a szemem, hisz nincs összehasonlítási alapja.

2022. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!