Gyulladt rook piercing?

Figyelt kérdés

3 hónapja szurattam egy rook piercinget, szépen kezelgettem úgy, ahogy mondták. Nem is volt vele eddig baj, viszont múlt hét vasárnap reggel azt vettem észre, hogy begyulladt. Azóta kenegettem sós vízzel (fertőtlenítés gyanánt), meg ilyen gyulladáscsökkentő géllel, amit a pcs-nél adtak.

Annyira nem vészes, minimálisan piros, nem fáj, de gennyes.

Holnap visszamegyek a szalonba megnézetni.

Mire számítsak? Mivel kellene ezt kezelni? Az ékszert ki kell majd venni szerintetek?


2022. aug. 18. 15:49
 1/2 Metionin ***** válasza:
66%
Szerezz be octeniseptet és hidrogén-peroxidot patikából. HP napi2x rá, közte pár óránként fújd le octenisepttel, leviszik a gyulladást. Kivenni nem kell. Az enyém is vacakol olykor, ezek teszik rendbe mindig.
2022. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tom aktuális-e még, de vegyél egy doughnut vagy utazópárnát, és aludj úgy hogy a lukban van a füled.
2022. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!