Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, hány évesen sminkeltet...

Lányok, hány évesen sminkeltetek először (akár körömlakkozásról, akár hajfestésről, akár rúzsozásról van szó)?

Figyelt kérdés

2022. aug. 19. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 13 évesen kezdtem sminkelni, de már az oviban farsangkor volt rajtam egy kis arany szemhéjárnyaló.

Nálam a smink először, nagyon sok szempilla spirált jelentette, össze ragadtak már sokszor a szép hosszú szempilláim. Aztán 16 éves koromtól elkezdtem szebben sminkelni, szemhéjtus+ szempilla spirál(nem sok már), szemhéjárnyalóból pirosat, kéket, zöldet, rózsaszínt használok.

Szájfényt és erős pink, vörös rúzsokat is szeretem.

Alapozót nem használok, szép a bőröm.

Hajamat nem akarom festetni, szép fényes barna hajam van. Anyám engedte volna én nem akartam. Max. feketére.

Körmömet meg nyolcéves korom óta festem. Most géllakom van. 18/L

2022. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!