Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anyám teljesen ellenzi a...

Anyám teljesen ellenzi a körömlakkozást. Mit csináljak? 20/L

Figyelt kérdés

Először 16 évesen írtam ide, hogy mit csináljak.

Nos azóta dobálja ki, ugyanaz van, csak most már megy a prostizás és hasonlók.

Ugyanez a tampon miatt is.

Mondjuk most úgyis más miatt is kikészítenek, szóval mindegy is. Elhagytam magam, nem sminkelek, nem vasalok hajat. Ez a sorsom, Másnak meg már 14 évesen műkörmei vannak, meg már lassan az óvodások is festik a körmeiket.

Szőrtelenítés ugyanez, saját pénzen vettem 17 évesen egy epilátort, nos kidobta a kukába, pedig igyekeztem akkor használni, mikor nincs itthon.

Hozzáteszem, hogy soha nem kértem ezekre pénzt, hanem vagy dolgoztam, korábban meg összespóroltam, ballagási pénz stb.


2017. jún. 12. 17:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Te jó Isten , már 20 éves vagy nem függsz teljesen hozzá. Keress állást és költözz el onnan , és azt csinálsz amit akarsz , addig meg vedd rá hogy ez beteges amit csinál
2017. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Behozta alul a régi kérdésemet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


Már 4 éve te jóég...

2017. jún. 12. 17:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Főlleg hogy már 20 vagy semmi beleszólásuk nem kellene legyen a te körmöd azz csinálsz vele amit akarsz.

Egy fiatalabb vagyok nálad 13 vagyok és nem szólnak bele ha kifestem a körmöm.

Hát sajnállak!

2017. jún. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Most féléve megint, hogy "kezelésbe vettek" megint.

Én mondom, hogy ez beteges, de semmi.

Akkor is pont nyáron kezdték el, félévig hallgattam, hogy mekkora szemét vagyok, akkor is elhagytam magam, pedig 16 évesen kezdtem el kicsit lányosodni. Hát nem tetszett nekik.

De most ez a legkisebb gondom igazából, az hogy szóban is terrorizálnak még rosszabb.

Muszáj engedelmeskedni, vagy még jobban kiidegelnek.

2017. jún. 12. 18:17
 5/12 anonim válasza:
100%
Keress melót, albit és menj el onnan! Soha nem fognak békén hagyni! 20 éves vagy, önálló döntésekkel!
2017. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Egyébként az összes pasi rühelli a műkörmöt/körömlakkot, mert okádékocsmány undorító.
2017. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, utolsó? Én kenem magamra, nekem kell, hogy tetsszen.
2017. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ezt nem értem, nem jó neked otthon, 18 elmúltál, miért is nem költözöl el?
2017. jún. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Több millió lány mászkál az utcákon körömlakkal. Akkor mindenki prosti?.

Azért, mert ő esetleg nem ebben a világban nőtt fel, ez mára már teljesen normális. Kérdezzen meg akárkit. Viszont az ő hozzáállása nem.

Majd akkor mondja, hogy k*rvás, ha úgy is viselkedsz..

2017. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát... Próbáld meg tapintatosan beleavatni az anyukádat, hogy te mit is szeretnél kezdeni a körmöddel öh már 18 elmúltál az anyukád de szerintem ebben teljesen jogosan és alaptalanul és sértődés nélkül eldöntheted, hogy mit szeretnél a körmöddel készíteni meg, hogy fel is vállalod azt, hogy mondjuk piros körömmel vagy mattabb színekkel jelensz meg az emberek közt.Én 12 vagyok/ leszek nem sokára és anyukám engedi ő nagyon kicsit konzervatív de akkor jogos helyzetekben de amúgy meg engedi. Pl. most is ki van festve pirosra(ő festette ki) mert nyári szünet van suliban meg csak átlátszót engedett meg ilyen nagyon baba rózsaszínt. A lényeg ebben a kis megfogalmazásomban, hogy próbáld meg neki tapintatosan előadni ha meg nem sikerül akkor avasd bele a dolgokba próbálkozz, légy türelmes. A remény hal meg utóljára! További szép délutánt és sok sikert!: ) 12L
2017. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!