Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek, hogy ne folyjon...

Mit tegyek, hogy ne folyjon el a szempillaspirálom?

Figyelt kérdés
Mivel izzadok, kb egy óra alatt már elfolyik, és a szemem alatt ott van a fekete folt... ez most azért van, mert gagyi fajtát használok (essence), vagy esetleg vízállót kéne vennem?

2022. szept. 1. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Vízállót vegyél, és használj sminkfixálót.


Nekem Nyxes van, úgy kell ledörgölnöm esténként.

2022. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bizonyos spirálokra érzékeny a szemem, könnyezik tőle, azért folyik le. Most egy Rimmel Wonder'luxe Volume-om van, és ezzel nincs ilyen problémám. Vékonyan lehet kenni, annyira nem dúsít, de hosszít, természetes hatású, épp csak kiemeli az egyébként világosabb szempilláimat. Kicsit kopik, észrevétlenül eltűnik idővel, de legalább nem folyik, kenődik. Pedig nem vízálló. Lemosni sem nehéz. Nem feltétlenül a termék ára számít amúgy, a Bourjois-t volt, hogy ki kellett dobnom, annyira irritált.
2022. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a Maybelline Lash Sensational mindent ver, így évek óta csak ezt veszem újra.

Tényleg egész nap fent marad, tökéletes az állaga, nem olvad meg, nem hámlik. És most a sima, nem vízálló verzióról beszélek. Annyira szép pillákat csinál, mintha műszempilla lenne rajtam.

2022. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek <3 :)
2022. szept. 1. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy mert gagyi. Nekem is folyton lefolyt minden fajta, de már megtaláltam azt ami nem.
2022. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 és megírnád légyszi, mi a neve? :)
2022. szept. 1. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lovely-s, a nevét nem tudom, de citromsárga egy kis kékkel :)
2022. szept. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyx Worth the Hype vízállója
2022. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!